تأییدکنندگان سند ۲۰۳۰ یا غرض سیاسی دارند و یا اسلام را متوجه نشدند/ ساده‎زیستی، رمز موفقیت امام راحل در فتح قلوب بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 102 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:57 ق.ظ، شنبه، 3 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

هادی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با بیان اینکه هیچ کدام از بندها و تبصره‎های سند ۲۰۳۰ نه تنها مطابق اسلام نیست بلکه در تقابل با اسلام است، گفت: تأییدکنندگان سند ۲۰۳۰ یا غرض سیاسی دارند یا اسلام را متوجه نشدند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از فارس؛ مسلم رستمانی شامگاه دوشنبه در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در زینبیه ولاغوز، اظهار کرد: مردی که دنیا را به تحیر وا داشت زندگی بسیار ساده‎ای داشت در واقع می‎توان گفت رمز موفقیت امام راحل در فتح قلوب مردم ساده‎زیستی بود.

وی با بیان اینکه امروز مقام معظم رهبری ساده‎زیستی و سیره امام راحل را تداوم می‎بخشند، گفت: امام راحل بزرگترین انقلاب معاصر را با مردمی بودن به ثمر نشاند نه با تجهیزات پیشرفته نظامی.
هادی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با مقایسه انتخابات سال 1396 با سال 1388، بیان کرد: انتخابات سال 1388 تبدیل به فاجعه‎ای عظیم شد اما انتخابات امسال با حرکت نجیبانه، گذشت و رعایت حریم قانونی نفر دوم به سلامت سپری شد زیرا حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مر قانون را سرلوحه کار خود قرار داده بودند، اگر قرار بود کسی که رأی نیاورد مردم را به خیابان‎ها فرا می‎خواند فتنه دیگری رخ می‎داد و به این شکل خواسته دشمن محقق می‎شد.
رستمانی با بیان اینکه ما سندهایی را امضاء کردیم که توجیه‎کنندگان آن به خود حق می‎دهند اما با بررسی کارشناسی پی می‎بریم به ضرر ایران است، بیان کرد: سند 2030، قرارداد کرسنت و سند FATF، از جمله اسنادی است که امضای آن به ضرر ایران خواهد بود.
وی یادآور شد: امضای چنین سندهایی به انقلاب امام راحل مرتبط است؛ در حالی که امام خمینی (ره) هیچ‎گاه فکر نمی‎کردند ما در چنین مسیری قرار بگیریم اما متأسفانه کوتاهی دولتمردان ما را در این مسیر قرار داده است.
هادی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با اشاره به سند 2030، تصریح کرد: در حالی که ایران سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را که پیشرفته‎تر از سند سازمان یونسکو است تدوین کرده است اما برخی ما را درگیر سندی کردند که هیچ کدام از بندها و تبصره‎های آن نه تنها مطابق اسلام نیست بلکه در تقابل با اسلام است.
رستمانی با بیان اینکه متأسفانه سند 2030 محرمانه و بدون اطلاع کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی امضاء شده است، خاطرنشان کرد: کسانی که بر اجرا و تایید سند 2030 تأکید دارند یا غرض سیاسی دارند و یا اینکه از اسلام چیزی متوجه نشدند.
* قرارداد کرسنت با همه قراردادهای استعماری دوران قاجاری و پهلوی برابری می‎کند
وی با اشاره به قرارداد کرسنت، خاطرنشان کرد: در این قرارداد که مربوط به دوران اصلاحات است بنا شد گاز به مدت 25 سال به قیمت یک سوم جهانی فروخته شود این قرارداد در حالی امضاء شد که ملت برای بهره‎مندی از گاز هزینه‎ای پرداخت می‎کنند اما همین گاز مُفت و مجانی در اختیار بیگانگان قرار می‎گیرد که می‎توان گفت ضرر این قرارداد با همه قراردادهای استعماری دوران قاجاری و پهلوی برابری می‎کند.
هادی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با بیان اینکه تعریف تروریسم از دیدگاه کشورهای استکباری متفاوت است، اذعان کرد: هر جایی که منافع آنها به خطر بیفتاد آن کشوری که عامل به خطر افتادن منافع کشورهای استعماری باشد آن کشور را تروریسم می‎نامند اما گروه‎هایی مانند داعش را که انسان‎های بی‎گناه را سر می‎بُرند آزادی‎خواه می‎نامند!
رستمانی گفت: مستکبران درس‎های جهاد و شهادت را ترویج و تربیت تروریسم دانستند، از این رو دستور دادند جهاد و شهادت را از کتب درسی حذف کنند به این شکل متأسفانه تصمیم گرفتند درس حسین فهمیده را از کتاب درسی حذف کنند.
وی با بیان اینکه انقلاب ما، انقلاب اسلامی است، ابراز کرد: انقلاب اسلامی رهبری شجاع و به‎روز و مشرف بر تمام امور دارد که با وجود نعمت رهبری هوشیار و آگاه خواب‎های دشمن تعبیر نمی‎شود.
هادی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با اشاره به فرامین امام راحل مبنی بر اینکه تا زنده‎ام اجازه نمی‎دهم انقلاب دست نااهلان بیفتاد، بیان کرد: ملت ایران از بصیرت سیاسی برخوردار است و ملت سیاسی به زودی فریب نمی‎خورد اگرچه ممکن است گاهی اوقات تحت تاثیر تبلیغات و برخی القائات تصمیمات اشتباه بگیرند که در این صورت بازگشت به نقطه اصلی تاوان سنگینی به همراه دارد.
انتهای پیام/

ارسال نظر