تابع ولی فقیه هستیم/حلقه های صالحین را می توان در بین گروه های مختلف اجرا نمود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 429 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:34 ب.ظ، چهارشنبه، 1 بهمن، سال 1393 نظرات یک نظر

جعفر شهری گفت: در جلسات خود با هیچگونه جناح و گروه حزبی سرو کار نداریم و فقط پیرو خط ولایت فقیه هستیم و سعی می کنیم از هرگونه سیاسی کاری و هواداری گروه ها و جناح بازی اجتناب کنیم.

IMG_0044 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه حلقه سرگروه های صالحین فرهنگیان با موضوع تعمیق معنویت در خانواده برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سالن همایشات کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار شد.

جعفر شهری مربی سرگروه های حلقه های صالحین فرهنگیان در این جلسه گفت: هرگاه در بحث تعلیم و تربیت بین مربی و متربی دوگانگی بوجود بیاد متربی آن را نمی پذیرد.

شهری با عنوان این نکته که برای بدست آوردن قلوب متربیان باید رابطه خوبی با خدای خودمان برقرار کنیم، اظهار داشت: یعنی یک مربی اگر بتواند خودسازی داشته باشد و خود پایبند به تمامی اصول و قوانین باشد و بصورتی عملی آن را پیاده کند و رابطه خوبی با خدای خود داشته باشد می تواند تأثیرگذاری خوبی بر روی متربیان بگذارد.

وی افزود: حلقه های صالحین را می توان در بین همه گروه ها اعم از خانواده ها، مساجد، پایگاه ها و دوستان اجرا نمود.

مربی حلقه های صالحین فرهنگیان خاطرنشان ساخت: مسئولیت های اجتماعی، شهرت، پول، مقام و منصب نمی تواند قلوب متربیان را جذب کند بلکه دوگانگی و عدم تناقض در رفتار، کردار و سخنان را در پی خواهد داشت تا متربی جذب نگردد.

شهری اذعان داشت: در جلسات خود با هیچگونه جناح و گروه حزبی سرو کار نداریم و فقط پیرو خط ولایت فقیه هستیم و سعی می کنیم از هرگونه سیاسی کاری و هواداری گروه ها و جناح بازی اجتناب کنیم.

وی تأکید کرد: ما تابع ولی فقیه هستیم و بنابنظر ولی فقیه حفظ وحدت و همبستگی در تمامی مسائل از اوجب واجبات است.

این مربی حلقه های صالحین گفت: حلقه های تربیتی صالحین یک فرصت است و باید از این فرصت خوبی های مردم را نشر داده و بدی های آنان را ویرایش کنیم و سعی بر راهنمایی انان داشته باشیم.

در ادامه اعضای این حلقه در خصوص موضوع مطروحه به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????IMG_0051

انتهای پیام/

گل آقا می گوید:

أأأأأأأأأأأأ‌‌!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چقدر جمعیت؟!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب یک سالن بزرگتر میگرفتین همه جا بشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر