تاثیر اجلاس پیرغلامان معرفی صراط مستقیم برای جوانان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 481 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:50 ق.ظ، پنج شنبه، 9 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

صادق آهنگران تاثیر اجلاس پیرغلامان را معرفی صراط مستقیم برای جوانان دانست.

13911104000523_PhotoAبه گزارش رادکانا، این مداح برجسته صبح چهارشنبه در حاشیه آئین افتتاحیه یازدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی گفت: خدا را شاکریم که در همه حال مسئولان نظام بر این امر واقف هستند که مداحی در بالا بردن معرفت انسانها نقش بسزایی دارد و نمونه هایی از تاثیر گذاری مداحان را می توان در پیروزی انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس جستجو کرد.

آهنگران افزود: از جمله گسترش این معنویت های دهه های فاطمیه، موسویه و زینبیه است.

وی گسترش هیات های مذبی در اقشار مختلف جامعه را عامل هدایت بشریت به سمت فرهنگ عاشورا دانست و ادامه داد: کسانی که در مجالس امام حسین(ع) شرکت می کنند و بزرگ شده اند هیچگاه تحت تاثیر دشمن و بیگانگان نخواهند بود و می توانند جلوی آسیبهای دشمن ایستادگی کنند.

وی تصریح کرد: این همایش باعث می شود که ما از برکات پیرغلامان استفاده کنیم و سلامت این راه راه به جوانان نشان دهیم تا در صراط مستقیم گام برداند و اسیر راه کج نشوند.

آهنگران اظهار کرد: دشمن در پی منحرف کردن مردم با استفاده از  رسانه های خود است و چون در این راه موفق نشده سعی دارد در بحث محتوای شعرهای آئینی و مداحی دخالت کند.

وی بیان کرد: کسانی که مفهموم و محتوای این اشعار را نمی دانند باید به مراجع و پیشکسوتان مراجعه کنند.

آهنگران در پایان از هیات های مذهبی درخواست کرد مداحانی که از اشعار اصیل استفاده نمی کنند و رنگ و بوی انحراف دارند شناسایی کرده و به هیات های خود راه ندهند.

ارسال نظر