تاریخ لولوخرمنی صهیونیست بسرآمده است!..اما یک یا حسین دیگر…!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 712 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:31 ب.ظ، یکشنبه، 28 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

آیا موشکهای انتفاضه سنگهای ابابیل است! که بر سر صهیونیست ها می بارد و خواب خوش را از چشم دزدان ربوده است. وراه جدیدی است که اباعبدالله به مقاومت ارائه نموده تا دمار از روزگارخبیسان جبهه نفاق غرب درآورد.

اعراب همواره به عصبیت و جاهلیت خود یا همان پان عربیسم دهه 20 که هنوز رگه های آن در اعراب مرتجع ادامه دارند نازیده اند و داستانسرایی ها دارند ولی چه شده که اینگونه اعراب را صهیونیستها کشتار می کنند اما از سنگ صدا در می آید ولی از این سالوس ها (اعراب مرتجع عرب) صدا در نمی آید! البته تفکر وهابیت و ایجاد حکومت در حرمین شریفین که همزمان با بهائیت در ایران بوجود آمد هر دو در جهت پان ایرانیست و پان عربیست که با آموزه های اسلامی در تضاد کامل است بوجود آمد. (چنانکه دولت پهلوی در آخرین روزها ی خود اکثریت وزرایش بهایی بودند.) و دیگر کشورهای مرتجع عرب منطقه نیز چنین اند زیرا اساسا اسلام برای ایجاد ایمان و تقوی و بدور از عصبیت و ناسیونالیست در طول تاریخ مطرح بوده است و آمدن تفکرات ملی گرایانه و تقویت آن توسط استعمار پیر به نوعی مقابله با اسلام در کشورهای اسلامی بوده است تا بتوانند راحت تر بر امت اسلامی  حکومت کرده و ذخایر آنان را به یغما ببرند.

با بوجود آمدن جنگ جهانی اول و دوم که با کمتر از 40سال فاصله به وقوع پیوست و انقلاب در کشورهای مستعمره  معادلات جهانی بهم خورد و با بوجود آمدن بلوکهای شرق و غرب عملا استعمار پیر (انگلیس)یارای حرکت درجهت منافع استعماری را نداشت بواسطه همین کشور آمریکا که از اختلافات داخلی بدر آمده بود و از جبهه جنگ های جهانی و خسارات ناشی از آن بدور بود، با سوارشدن برموج اطلاعاتی انگلیس در مستعمرات بعنوان مکمل این استعمارگر در جهان مطرح شد و شکل استعمار از استعمار قدیم که با توپ و مسلسل و سلاح آتشین انجام می شد به استعمار نو فرقه سازی و بوجود آوردن دولت های وابسته تبدیل شد که هم منابع مالی کمتری را می طلبید و هم از نظر وجهه جهانی هزینه کمتری صرف می شد. و در طول بیش از   60سال اخیر می بینیم که لولو خرمنی (اسراییل) را نیز در کنار کشورهای اسلامی کاشتند تا هر زمان نیاز باشد به دولتها یادآورشوند که ما هنوز هستیم! بدین شکل بیش از شصت سال همچون استخوان در گلو و خار در چشم مسلمین، صهیونیست ها برگرده مسلمین تخصیصا اعراب سوارشدند و سواری گرفتند.

اما اباعبدالله در گودال کربلا همچنان نظاره گر این جریان بود که بر امت پیامبر سنگینی می کرد و زینب بر تل زینبیه” ان مظلوم” سرداده تا امت اسلام در رجعتی دیگر پرچم حسین (ع) را بر دست گیرند و با تأسی از حادثه خونبار کربلا از بوجود آمدن حادثه های مشابه جلوگیری کنند و این شمر و سنان را که استعمار تجهیز کرده و نام آن را فلسطین اشغالی (!) نهاده اند را با شمشیر مختار (ایران اسلامی ) ادب کنند.

ظاهر امر این را می گوید که تاریخ مصرف  لولو خرمنی استعمار بسر آمده و در یک اقدام کم نظیر با پیشرفته ترین امکانات روز، بر مردم بی دفاع که در شهرها زندگی می کنند حمله ورشده و ازکودکان، زنان و پیرمردان کشته می گیرد اما اینبار در محرم الحرام سال 1434 و در عصر مدرنیته و حقوق بشر غربی که صدای حقیقت را می برد و مدافع آبروی گردن کشان صفاک است!

 آیا موشکهای انتفاضه سنگهای ابابیل است! که بر سر صهیونیست ها می بارد و خواب خوش را از چشم دزدان ربوده است. وراه جدیدی است که اباعبدالله به مقاومت ارائه نموده تا دمار از روزگارخبیسان جبهه نفاق غرب درآورد.

انشاء الله امت اسلام با بیرون کشیدن ذوالفقار از نیام و بستن دستار پیامبر بر سر در زیر لواح پرچم اسلام به خون خواهی از کشتگان کربلاهای اسلام این گرگ پیر که دندانهایش ریخته و بجای نیش و چنگ نشان دادن عربده می کشد با همت بلند در سایه اتحاد به سزای اعمال ننگین شان برسانند و روی پیامبر اسلام  و ائمه اطهار را سفید کنند. اما با یک یاحسین دیگر…

باتشکر نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر