تبعات عدم محاکمه و جولان آزادانه عناصر براندازی ۸۸
تعداد بازدید تعداد بازدید: 452 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:46 ق.ظ، یکشنبه، 24 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

آزادی بیش از حد متهمین امنیتی و عناصر شماره یک جریان براندازی در شرایطی که همچنان از اقدامات خود علیه انقلاب اظهار ندامت نکرده اند نقض آشکار قانون در خصوص برخورد با متهمین و فتنه گران است.

radkanaبه گزارش رادکانا، در حالی که رسانه های ضد انقلاب همنوا با برخی از روزنامه های جریان رادیکال اصلاحات از ماجرای حصر و رفع حصر سران فتنه و عناصر شماره یک براندازی سخن می گویند که این افراد آزادانه و بدون احساس اینکه صریح ترین مواضع را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند در مراسم های شادی و شیون حضور می یابند.
این افراد که تصاویر آنها را دوربین خبرنگاران در مراسم ختم پدر همسر یکی دیگر از سران آزاد فتنه ثبت کرده اند به راحتی اجازه ارتباط با سایر همدستانشان را به بهانه چنین مراسم هایی پیدا می کنند.

گرچه گذشت زمان مخصوصا برگزاری انتخابات خرداد ۹۲ حضور و مواضع چنین افرادی را بی خاصیت کرده و در واقع تاریخ مصرف آنها در فضای سیاسی را به پایان رسانده است اما به هرحال جولان آزاده کسانی که مواضع مشمئز کننده آنها همچنان در حافظه مردم ایران ثبت شده است در واقع نقض قانون و ضربه زدن به اصل رسیدگی به اتهامات سنگینی مثل اقدام علیه امنیت ملی و اغتشاش و براندازی است.

117007_136

فاطمه کروبی که گاهی اوقات ادعا می شود آفتاب را هم ندیده است یکی از این چهره ها است که با لبخند پس از آن همه فتنه گری خود و همسرش در چنین مراسمی حاضر شد.

او در حاشیه این مراسم گفت که هوای برای وی و همسرش هوای خانه است نه حصر و رفتار افرادی که در این مدت یکی از متهمین اصلی برای براندازی و ضربه زدن به نظام را تحت نظر داشته اند انسانی بوده است. رفتاری که حقیقتا با تهمت های مهدی کروبی مثل اتهام تجاوز در زندان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و هزار و یک یاوه گویی دیگر در هیچ جای دنیا پذیرفته نیست و فقط از اوج عطوفت اسلامی نظام بر می آید.

117004_828 [640x480]

همچنین در این مراسم آقای دوره گرد یعنی محمد نوری زاد نیز که از بیماری روحی رنج برده و روزانه چندین ساعت را به امید بازداشت در نزدیکی نهادهای امنیتی قدم می زند نیز حضور داشت. گرچه عدم برخورد مناسب با وی در این مراسم توسط برخی از سیاسیون حاضر به احتمال قوی اوضاع روحی وی را بدتر نیز خواهد کرد.

مهدی هاشمی از دیگر متهمین امنیتی حاضر در این مرام بود که برخلاف اظهارات صریحش در خصوص برنامه ریزی او و پدرش برای فشار به نظام و ضربه زدن به کیان مقدس جمهوری اسلامی (که فایل صوتی آن در فضای مجازی موجود است)آزادانه در حال گشت و گذار است و پس از بازگشت از سفر خانوادگی به کیش برای سر سلامتی دادن به محمد خاتمی به مسجد الغدیر تهران رفته بود.

تعدادی دیگر از این دست افراد دور از مجازاتی که در خور اقدامات آنهاست در حالی آزادانه در حال گردش و هواخوری هستند که به قول فاطمه کروبی همچنان بر مواضع بی اساس خود با پر رویی و لجاجت و البته ندیدن حقایق ایستاده اند و صد البته که عدم محاکمه و برخورد قاطع و متناسب با اتهامات بزرگشان آنها را گستاختر کرده است.

117014_532

و البته همین عدم محاکمه و برخورد قاطع موجب شده است که برخی از مدیران تازه از راه رسیده دولت به خود اجازه دیدار و ملاقات به همین سران فتنه را داده و البته غربی ها نیز با دراز کردن پا از گلیم کوتاه خود برای عوامل فتنه در کشور دل بسوزانند. عوامل فتنه ای که بدون توجه به قداست نظام و خون شهدا و شرایط خطیر منطقه در جولان تروریستها به دنبال به چالش کشیدن نظام و مهیا کردن فضا برای دشمنان بوده و ظاهرا هستند.

بنا بر این دستگاه های امنیتی و قضایی باید با توجه به وظیفه و رسالت خود در ادای دین به کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در هرکجای کشور با افرادی که چنین رنگ و بویی دارند بدون مماشان برخورد کرده و موجب رضایت ارواح طیبه شهدا و مردم مومن و انقلابی ایران باشند./مرصاد

ارسال نظر