تبلیغ و ارشاد مهمترین وظیفه روحانیون در سطح جامعه است.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,083 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:01 ب.ظ، پنج شنبه، 23 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

گردهمایی روحانیون شهرستان کردکوی با حضور جمعی از روحانیون در دفتر امام جمعه کردکوی برگزار شد.

به گزارش رادکانا، گردهمایی روحانیون با حضور جمعی از روحانیون شهرستان کردکوی در دفتر امام جمعه کردکوی برگزار شد.

در این گردهمایی حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی ضمن قدردانی و تشکر اززحمات روحانیون این شهرستان ، تبلیغ و ارشاد را مهمترین وظیفه روحانیون در سطح جامعه دانست و گفت : همه ما باید سعی کنیم تا در این خصوص به درستی عمل نمائیم .

وی خبر از برگزاری چنین جلساتی را در ماهای آتی داد و خاطر نشان کرد : تشکیل چنین جلساتی در تصمیم گیری ها و فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی شهرستان می تواند مؤثر باشد.

در ادامه حجت الاسلام محمد جعفر لیاقتی از روحانیون پیشکسوت منطقه که سابقه 50سال تبلیغ در عرصه های دینی را دارد نیز ضمن تشکر از امام جمعه کردکوی بخاطر تشکیل چنین جلسه ای در خصوص وضعیت روحانیون فعلی و سالهای دور به تفصیل سخن گفت و در ادامه اذعان داشت : باید خدا را شاکر باشیم که کشور به دست یک فقیه عادل قرار دارد و بعنوان جانشین امام زمان کشور را اداره می کند.

در ادامه این نشست حجت الاسلام محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی نیز هدف از تشکیل چنین جلسات را هم اندیشی جهت فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی و نیز مطلع شدن از فعالیت ها و تجربیات همدیگر ذکر کرد وگفت : اینگونه جلسات باعث مودت و برکات دیگری نیز است که امیدواریم نتایج اینگونه جلسات در آینده بیشتر پیدا کند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر