تبلیغات اسلامی گلستان اقدام آمریکا در قدس را محکوم کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 71 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:00 ب.ظ، جمعه، 17 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان درپی به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی آمریکا بیانیه ای صادر و این عمل را محکوم کرد.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ در پی به رسمیت شناخته شدن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی دولت آمریکا اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.

«تصمیم تحریک آمیز و بی خردانه رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس، حاکی از مجموعه اقدامات استکبار جهانی و عوامل منطقه‌ای آنها برای به فراموشی سپردن آرمان‌های مقدس مردم مظلوم فلسطین، طراحی شده است. ولی سران امریکا و رژیم اشغالگرصهیونیستی بدانند قدس عزیز اولین قبله مسلمانان بخش جدا ناپذیر فلسطین و از مهم ترین اماکن سه گانه مقدس اسلامی به شمار آمده ونزد مسلمانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

آنچه که محرزاست این حرکت مذبوحانه ترامپ احساسات صدها میلیون مسلمان را جریحه‌دار کرده و موجب انزجار بیشتر مسلمانان از سیاست‌های غلط آمریکا شده و مسلما بی‌پاسخ هم نخواهد ماند، زیرا اعلام شهر قدس به عنوان پایتخت، کاری است غیرقانونی و کاملا روشن است که از زبان قلدرمآبانه ودر راستای مقابله با مسلمانان برخواسته است.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان ضمن اعلام همبستگی خود با مردم مسلمان فلسطین، بار دیگراز سازمان ملل متحد می خواهد در پایان دادن به اشغال فلسطین و قدس شریف و کمک به مردم این سرزمین جهت دستیابی به حقوق مسلم اساسی شان نقش خود را ایفا کند.»/مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر