تجاوز به عنف به دو دختر دانشجو در جاده قدیم گرگان – کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,122 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:21 ب.ظ، یکشنبه، 16 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

هفته گذشته دو دختر دانشجو اهل کردکوی که با اتوبوس از تهران عازم گرگان بودند ، خوابشان می برد و با رسیدن به گرگان راننده اتوبوس به آنها می گوید خودم شما را به کردکوی بر می گردانم ولی متاسفانه در جاده قدیم گرگان کردکوی سر روستای بالاجاده به آنها تجاوز می کنند .

تجاوزبه گزارش گلستان ما: منابع خبری از تجاوز یک راننده اتوبوس و همدستش به دو دختر دانشجو که اهل کردکوی استان گلستان بوده اند خبر می دهند .

ماجرا به این صورت بوده که دو دختر دانشجو که اهل کردکوی بودند از تهران سوار اتوبوس گرگان می شوند . با توجه به اینکه حرکت اتوبوس ها از تهران به گرگان شب صورت می گیرد این دو نفر خوابشان می برد و وقتی بیدار شدند که اتوبوس به گرگان رسیده بود .

با پیاده شدن سایر مسافرین راننده اتوبوس که افکار شیطانی در ذهنش تنیده بود به این دو دختر قول می دهد که آنها را به کردکوی می رساند .

این راننده بدجنس برای اینکه نقشه خود که همانا تجاوز به این دو دختر بود را عملی کند از جاده قدیم گرگان کردکوی یا همان جاده شاه عباسی می رود که خلوت بود .

نزدیکی های خط روستای بالاجاده که در چند کیلومتری کردکوی قرار دارد اتوبوس به کناری می رود و راننده اتوبوس و همدستانش به زور به این دو دختر در حالی که آنها ممانعت می کردند ، تجاوز کردند .

عاملان این هتک حرمت دو نفر بودند که یک نفر آنها دستگیر شده و یک نفر هم متواری شده و گفته می شود قصد دارد از مرز ترکیه به خارج از کشور فرار کند .

همچنین منابع خبری از صدور حکم اعدام برای این مجرمان تجاوز به عنف خبر می دهند .

البته نقل هایی هم حاکی از زد و بند و وعده های راننده ها به این دو دختر و اغفال آنها  بوده که اتوبوس بعد از رسیدن به کردکوی مسافرینش همه پیاده شدند و اتوبوس از داخل شهر به سمت روستای بالاحاده رفت و این اتفاق روی داد .

در حال حاضر با شکایت این دو دختر مراجع قضایی به دنبال واقعیت موضوع هستند هر چند که فرد فراری همچنان تحت تعقیب قرار دارد .

ارسال نظر