تجدید میثاقی دوباره با لاله های گمنام در چهلمین روز تدفین
تعداد بازدید تعداد بازدید: 615 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:19 ب.ظ، جمعه، 6 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

ان شاا… مراسم اربعین تدفین شهدای گمنام یک شنبه ۸ بهمن ماه همراه با نماز مغرب و عشاء با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار مسجدی مسئول کل روایتگری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مداحی برادر صادق نژاد همراه با صرف شام در مسجد جامع شهرستان کردکوی برگزار خواهد شد.

54عبدالصمد کیانی مسئول هیئت رزمندگان شهرستان کردکوی در گفتگو با رادکانا در خصوص نحوه برگزاری مراسم اربعین تدفین شهدای گمنام گفت: از آنجایی که اربعین در فرهنگ اسلامی و در فرهنگ شیعی جایگاه ویژه ای دارد و طبق روایات اربعین برای اموات توصیه شده است بنابراین ما طبق سنت برای شهدای گمنام شهرستان کردکوی مراسم اربعین پیش بینی و برنامه ریزی کردیم.

کیانی با توجه به مردمی بودن برگزاری اربعین تدفین شهدا بیان داشت:اربعین تدفین شهدای گمنام کردکوی کاملا به صورت مردمی برگزار می شود، اگرچه جهت اجرا و پیگیری امور، هیئت رزمندگان محور کار است و هیئت امنای ستاد اجرایی شهدای گمنام که زیر نظر فرمانداری و دبیر این برنامه فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در جریان کامل برنامه هستند و حمایت می کنند اما کلیه کارها بصورت مردمی برگزار می شود.

مسئول هیئت رزمندگان کردکوی در ادامه اظهار داشت: هزینه مراسم و پیگیری ها و سایر کارهایی که بابت برگزاری این مراسم انجام می شود به شکل مردمی می باشد.

عبدالصمد کیانی در ادامه در خصوص زمان و مکان برگزاری مراسم اظهار داشت: ان شاا… این مراسم یک شنبه 8 بهمن ماه همراه با نماز مغرب و عشاء با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار مسجدی مسئول کل روایتگری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مداحی برادر صادق نژاد همراه با صرف شام در مسجد جامع شهرستان کردکوی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: ان شاا… در این مراسم یاد و خاطره شهدا را گرامی می داریم و ایثارگری آنها دوباره یادآوری و بازگو خواهد شد. تجدید میثاقی دوباره با آرمان های شهدا و امام راحل عظیم الشأن و تجدید بیعت دوباره با مقام عظمای ولایت و رهبری و لبیک به ولی فقیه زمان خواهیم داشت.

ارسال نظر