تجدید میثاق مردم روستای النگ با امام خمینی (ره)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 486 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:53 ق.ظ، پنج شنبه، 15 خرداد، سال 1393 نظرات یک نظر

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی پیر جماران امام خمینی (ره) در مسجد اعظم روستای النگ شهرستان کردکوی برگزار شد.

IMG_8201به گزارش خبرنگار رادکانا، مردم جای جای شهرستان کردکوی در بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با برپایی آیین های عزاداری یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند و یکبار دیگر با امام (ره) تجدید پیمان کردند.

شهرستان کردکوی و روستاهای آن این روزها شاهد برپایی این آیین ها با حضور عاشقان و پیروان راه رهبر کبیر انقلاب اسلامی می باشد. 

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی پیر جماران امام خمینی (ره) باحضور دلدادگان و شیفتگان آن امام در مسجد اعظم روستای النگ شهرستان کردکوی برگزار شد.

مردم همیشه در صحنه روستای النگ در سالگرد ارتحال ملکوتی آن حضرت ارادت قلبی و بی پایان خود را به خمینی کبیر اثبات و بار دیگر با آرمانهای آن یار سفر کرده تجدید میثاق کردند.

دراین مراسم حجت الاسلام دکتر قاسمعلی نوچمنی با سخنرانی درباره شخصیت و سیره حضرت امام خمینی(ره) به تشریح دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه های مختلف پرداخت و یاد و خاطره این بزرگ مرد تاریخ انقلاب را گرامی داشت.

برادر بسیجی مهدی حسینی تبار ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت با نوای دلنشینش دلهای عاشقان روح الله را به روح ملکوتی امام راحل پیوند داد.

در این مراسم برنامه های متنوع فرهنگی اجرا شد که قابل تحسین بود.

نیلکوه می گوید:

سلام برادر خداقوت
خواهر زاده محسن عسگری چطور شد؟

ارسال نظر