تجلیل از بازیکن آینده دار تیم ملی فوتبال جوانان در جشنواره بومی محلی روستای سالیکنده+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,943 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:19 ب.ظ، دوشنبه، 11 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

دهیاری و شورای اسلامی روستای سالیکنده در جشنواره بازیهای بومی محلی و فرهنگ اقوام این روستا از بازیکن بااستعداد و خوش اخلاق تیم ملی فوتبال جوانان ایران و تیم فوتبال بزرگسالان فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، محمد روشندل تجلیل کردند.

mohammadroshandel (2)به گزارش خبرنگار رادکانا، جشنواره شاد، جذاب و مردم پسند بومی محلی و فرهنگ اقوام روز گذشته با حضور حداکثری و پرشور مردم در روستای  زیبا و کهن سالیکنده برگزار شد.

در این جشنواره دهیاری و شورای اسلامی از خانواده های معظم و معزز شهدای روستای سالیکنده و کسانی که به هر نوعی مایه افتخار و سرافرازی این روستا شده اند تجلیل نمودند.

یکی از کسانی که در این جشنواره از وی تجلیل کردند بازیکن بااستعداد و خوش اخلاق تیم ملی فوتبال جوانان ایران و تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه سپاهان اصفهان محمد روشندل بود.

mohammadroshandel (3)

محمد روشندل متولد بهمن ١٣٧۴ روستای سالیکنده از توابع شهرستان کردکوی است: 

وی قابلیت بازی در پستهای دفاع راست و دفاع میانی را داراست.

روشندل دارای سابقه بازی در تیمهای ملی نوجوانان و جوانان ایران است و تاکنون بازیهای زیادی را برای تیمهای ملی انجام داده است.

mohammadroshandel (1)

وی در این فصل پیراهن شماره ٣٩ سپاهان را بر تن کرد.

محمد روشندل بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یکی از 3 بازیکن فنی برتر به همراه دو بازیکن باشگاه های پورتوی پرتغال و سائوپولوی برزیل مسابقات چین انتخاب شد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، برای این بازیکن خوش اخلاق، محبوب و آینده دار موفقیت، سربلندی، اقتدار و افتخارآفرینی زیر سایه خداوند متعال آرزو می کند.

IMG_0550-Copy1IMG_0520IMG_06360-774

ارسال نظر