تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور گلستان+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 309 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:19 ب.ظ، یکشنبه، 29 آذر، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان در دیدار با اعضای هیات علمی از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور استان تجلیل بعمل آورد.

???????????????????????????????به گزارش سرویس علمی رادکانا، دکتر قربان شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان در این نشست گفت: ما نیازمند ارتباط و تعامل هرچه بیشتر اعضای هیات علمی با صنعت و انجام طرحها و پژوهش های برون دانشگاهی هستیم.

وی در ادامه با تاکید بر نقش پژوهش در کشور تصریح کرد: دانشگاه پیام نور استان گلستان در راستای تبدیل طرح و ایده به ثروت و حل مشکل اشتغال و کارآفرینی در استان اقدام به ایجاد مرکز رشد وفناوری و شرکت دانش بنیان نموده است.

این مقام مسئول اذعان کرد: خوشبختانه ما با تخصیص 10 هکتار زمین در شهرستان آق قلا برای پدافند غیر عامل شرکت دانش بنیان انرژی هسته ای در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست و ایجاد مرکز رشد و فناوری که تاکنون 95 درصد پیشرفت داشته است گام های موثری در حوزه پژوهش و فراهم آوردن بستری مناسب برای بکارگیری اعضای هیات علمی این دانشگاه برداشته ایم.

وی همچنین در پایان، خواستار تلاش و همکاری بیشتر اعضای هیات علمی در مباحث مشاوره ای، کارآفرینی ، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه شد.

???????????????????????????????

انتهای پیام/

ارسال نظر