تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از پدرام فغفوری
تعداد بازدید تعداد بازدید: 216 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:07 ق.ظ، یکشنبه، 12 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از پدرام فغفوری ملی پوش قهرمان رقابتهای بسکتبال جوانان غرب آسیا تجلیل کرد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ بهمن طیبی بعدازظهر شنبه در آئین تجلیل از چهار ورزشکار گلستانی که هفته گذشته موفق به کسب مقام‌های فراملی شدند، اظهار کرد: مایه خرسندی است که ورزشکاران گلستانی مدال‌های زیادی در رقابت‌های آسیایی و جهانی به دست آورده‌اند و ارتقای قابل توجهی در این بخش داشته‌ایم.

وی افزود: در یک ماه اخیر تیم‌های مختلفی از گلستان عنوان قهرمانی کشور را کسب کردند که این موفقیت‌ها حاصل تلاش ورزشکاران و هیئت های ورزشی است.

ورزشکاران گلستانی مشکلات خود را با ما در میان بگذارند

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با بیان اینکه امیدواریم موفقیت‌های ورزشکاران و تیم‌های استان ادامه دار باشد، گفت: بسیاری از ورزشکاران استان در شرایط سختی تمرین می‌کنند و جا دارد از این عزیزان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

طیبی تصریح کرد: از ورزشکاران گلستانی می‌خواهیم مشکلات و کمبودهای خود را با ما و هیئت‌های ورزشی استان در میان بگذارند.

لازم به ذکر است؛ آئین تجلیل از عادل مجللی (قایقرانی)، فاطمه حسام (تکواندو)، مجید عباسی (بدنسازی و پررورش اندام) و پدرام فخفوری (بسکتبال) که در شهریورماه موفق به کسب مقام‌های فراملی شدند در اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان برگزار شد.

گفتنی است؛ تیم بسکتبال جوانان ایران در دیدار پایانی رقابت های غرب آسیا در بازی با لبنان با نتیجه 81 بر 49 پیروز شد.

هدایت تیم بسکتبال جوانان ایران برعهده محسن شاه علی است و بلند قامتان جوان ایران توانستند در رقابت های غرب آسیا تمامی حریفان خود را مغلوب کنند.

شانزدهمین دوره رقابت های بسکتبال غرب آسیا از پنجم شهریور ماه در تهران و در سالن بسکتبال آزاد آغاز شد.

پدرام فغفوری از محله ولاغوز شهرستان کردکوی استان گلستان در ترکیب تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در این دوره از رقابتها حضوری درخشان داشت و توانست بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

ارسال نظر