تجلی حضور مردم کردکوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,253 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:40 ب.ظ، یکشنبه، 22 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی مردمی روز ۲۲ بهمن ماه در شهرستان کردکوی در اوج اقتدار و شکوه و عظمت برگزار شد.

IMG_4236به گزارش خبرنگار رادکانا، مردم ولایتمدار کردکوی اعم از زن و مرد، پیر و جوان، روستایی و شهری امروز در مسیر مسجد جامع به سمت گلزار شهدا با حمل پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و پلاکارد های که بر روی آن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حک شده بود با حضور باشکوهشان همپای دیگر هموطنان عزیزمان در دیگر نقاط کشور مشت کوبنده ای را بر دهان یاوه گویان و مستکبران جهان زدند و حماسه ای دیگر از جسن انقلاب روح الله خلق کردند.

مردم کردکوی با حضور در این راهپیمایی عظیم و باشکوه تجدید پیمانی دوباره با آرمان های امام راحل و شهدا کردند و با راهپیمایی باشکوه امروز ارادت خود را به رهبر عظیم الشأن ایران اسلامی مقام معظم رهبری امام خامنه ای نشان دادند.

سخنران ویژه راهپیمایی روز 22 بهمن در کردکوی حجت الاسلام والمسلمین غلامی نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا پس از رسیدن مردم مقابل گلزار شهدا در این به ایراد سخن پرداختند.

راهپیمایی مردمی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور گسترده مردم انقلابی کردکوی همزمان با سراسر کشور از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه برگزار شد.

همچنین بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان راهپیمایی روز 22 بهمن ماه در دیگر شهرهای استان و نیز شماری از روستاهای استان نیز برگزار شد.

ارسال نظر