تجهیز بیمارستان های کردکوی و بندرترکمن به چراغ سیالیتیک با کمترین هزینه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 107 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:50 ب.ظ، چهارشنبه، 15 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

با صرف کمترین هزینه، بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردوکوی به چراغ سیالتیک دوقمره و بیمارستان امام خمینی (ره) بندرترکمن به چراغ سیالتیک پرتابل مجهز شدند.

به گزارش سرویس سلامت رادکانا؛ مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان مهمترین برنامه جاری حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه را مدیریت بهینه امکانات و تجهیزات موجود مراکز تابعه دانشگاه اعلام کرد.

علاءالدین استفاده موثر، نگهداری مناسب و کاربری اثربخش از تجهیزات پزشکی را در بیمارستان ها و مراکز تابعه را ضروری برشمرد و افزود: در این راستا جابجایی تجهیزاتی که در مراکز کمتر مورد استفاده قرار می گیرند به مراکزی که دارای شرایط و امکانات لازم بهره وری بهتر هستند، یکی از این موارد می باشد.

وی بهینه سازی تجهیزات مستعمل و اسقاط مراکز را از دیگر برنامه های جاری مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی در راستای صیانت از بیت المال و کاهش هزینه های جاری دانشگاه دانست.

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با صرف کمترین هزینه، بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردوکوی به چراغ سیالتیک دوقمره و بیمارستان امام خمینی (ره) بندرترکمن به چراغ سیالتیک پرتابل مجهز شدند که با این کار مبلغی در حدود 900 میلیون ریال صرفه جویی گردیده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر