تحقق آرزوی دختر معلول گلستانی/ “لیلا” به همت “دکتر لادن مقدم” به کربلا اعزام می‌شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 470 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:06 ق.ظ، پنج شنبه، 2 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

لیلا دختر معلول گلستانی بزودی با پیگیری های پایگاه خبری تحلیلی«دانشجو سلام» و به همت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول عازم کربلا می شود.

radkanaبه گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از دانشجو سلام، بهمن ماه 94 بود که همراه تیم خبری جهت مصاحبه از معلول توانمندی عازم روستای وحدت اسلامی از توابع شهرستان آق قلا شدیم و آنجا بود که آشنایی ما با لیلا کلید خورد.

لیلا معول توانمندی بود که از دو سالگی بدلیل تزریق اشتباه واکسن برای همیشه فلج شده بود و معلولیت برایش محدودیت بشمار نمی آمدو نان دست هایش را می خورد و از طریق بافندگی امرار معاش می کرد.

در این گزارش خواندنی لیلا و مادرش از خاطرات و مشکلات پیش رو گفتند و ما شنیدم و در پایان از او در خصوص آرزو هایش پرسیدم که لیلا در پاسخ به سوالم با چشمانی نم زده و لبخندی بر لب گفت: آرزوی دارم روزی خودم را همراه مادرم در بین الحرمین ببینم.

و اکنون پس از ماهها پیگیری و با مساعدت دکتر لادن مقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آّباد کتول، لیلا معلول ما همراه مادرش به کربلا اعزام می شود.

دکتر لادن مقدم کسی است که با برآورده کردن آرزو لیلا، قسمت اعظمی از دردهای او را التیام می بخشد.

در کلام آخر این پایگاه خبری برای دکتر لادن مقدم و تمام خیرین این مرز و بوم که روحی بلند و دستانی بخشنده دارند و دغدغه مند دردهای دردمندان جامعه هستند، آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر