تحقق آرزوی مردم بندرترکمن در میزبانی از شهدای گمنام
تعداد بازدید تعداد بازدید: 294 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:52 ب.ظ، دوشنبه، 4 مرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون فرماندار بندرترکمن گفت: مردم این شهرستان همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) میزبان سه تن از شهدای گمنام خواهند بود.

82162576-70889510به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا، سید صادق شیرنگی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: آیین استقبال از سه شهید گمنام ساعت 19 جمعه هشتم مردادماه از روبروی سپاه بندرترکمن برگزار و در همان شب همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء مراسم وداع با این شهدا در مسجد جامع این شهرستان برگزار خواهد شد.
به گفته وی، ساعت 10 صبح شنبه 9 مردادماه نیز پیکر پاک شهدا از محل شهرداری بندرترکمن تشییع و روبروی اداره ارشاد اسلامی شهرستان به خاک سپرده می شوند.
شیرنگی، تکریم و تعظیم در برابر شهیدان را تلاش در راستای احیای ارزش های مکتب توحید و عدالت خواند و از مردم شیعه و اهل سنت شهرستان ترکمن جهت شرکت در آیین های استقبال، وداع و تشییع شهدای گمنام دعوت بعمل آورد.
در آستانه سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) پیکر مطهر 6 شهید گمنام وارد گلستان می شود که در نقاط مختلف استان به خاک سپرده خواهند شد.
شهرستان بندرترکمن با 61 هزار نفر جمعیت در غرب استان گلستان واقع شده و 11 شهید تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
بیشتر ساکنان این شهرستان را هموطنان ترکمن تشکیل می دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر