تحقق شعار مرگ بر آمریکا خدمت به مردم شریف است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 417 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:43 ب.ظ، یکشنبه، 21 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

سرهنگ موسی سمیعی پاقلعه گفت: تحقق شعار مرگ بر آمریکا خدمت به مردم شریفی است که از بدو انقلاب تا به امروز پای نظام و ارزشهای اسلامی ایستادند.

IMG_7842به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ موسی سمیعی پاقلعه فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در مراسم تودیع و معارفه ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای گرانقدر گفت: از اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان کردکوی به لحاظ همکاری صمیمانه در اجرای مأموریت های سپاه در طول دوران خدمتم تقدیر و تشکر می کنم.

 

وی با اشاره به این موضوع که مردم ولی نعمتان ما هستند، اظهار داشت: باید در تمامی زمینه ها قدرشناس محبت و خلوص نیست مردم عزیز باشیم.

 

فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در ادامه سخنان خود اذعان داشت: تحقق شعار مرگ بر آمریکا خدمت به مردم شریفی است که از بدو انقلاب تا به امروز پای نظام و ارزشهای اسلامی ایستادند.

سرهنگ سمیعی در خاتمه با بیان این نکته که وظیفه ما نوکری به مردم، خدمت به مردم و محبت به مردم است، خاطرنشان کرد: مدیون خون شهدا هستیم و نسبت به قصور تقصیرهای خود از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران درخواست حلالیت و گذشت دارم.

ارسال نظر