تحقق و اجرای عدالت از اهداف مهم جامعه اسلامی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 111 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:35 ق.ظ، یکشنبه، 4 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس دادگستری شهرستان کردکوی گفت: تحقق عدالت و اجرای عدالت در جامعه اسلامی از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی که با تقدیم خون هزاران شهید این امر محقق شد و دستگاه قضایی در قبال این مسئله مهم احساس وظیفه می کند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رئیس دادگستری شهرستان کردکوی بمناسبت هفته قوه قضائیه در دیدار با امام جمعه شهرستان کردکوی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه، اظهار داشت: دستگاه قضایی بر اساس قانون وظایفی بر عهده دارد که باید به آنها عمل کند.

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی با بیان اینکه یکی از اهداف همه انبیاء تحقق و اجرای عدالت در جامعه است، عنوان کرد: تحقق عدالت و اجرای عدالت در جامعه اسلامی از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی که با تقدیم خون هزاران شهید این امر محقق شد و دستگاه قضایی در قبال این مسئله مهم احساس وظیفه می کند.

وی با اشاره به اینکه اجرای عدالت تنها وظیفه دستگاه قضایی نیست، تصریح کرد: آحاد مردم و متولیان امور هر کدام به اندازه خود در اجرای عدالت سهیم هستند و دستگاه قضایی با هرگونه بی عدالتی از ناحیه هر فردی باشد برخورد می کند.

این مقام قضایی با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه رمضان فرصت مناسب و نعمت بزرگی برای دست‌یابی به معرفت حقیقی می‌باشد.

وی افزود: گاهی افراد برای اتمام ماه رمضان روز شماری می‌کنند ولی پیامبر گزارمی اسلامی فرمودند« اگر بندگان خدا می‌دانستند این ماه چه برکاتی دارد دعا می‌کردند کل سال رمضان بود».

انتهای پیام/

ارسال نظر