تخریب اموال عمومی شهر کردکوی توسط افرادی معلوم الحال+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 245 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:15 ب.ظ، سه شنبه، 30 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

تخریب اموال عمومی از سوی بعضی افراد معلوم الحال منجر به وارد آمدن خسارت های مادی و معنوی به بیت المال می شود که علاوه بر خسارت های مالی به بیت المال و شهرداری به لحاظ انسانی نیز پذیرفتنی نیست.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حفظ و نگهداری وسایل و امکانات عمومی در پارکها و معابر عمومی یک وظیفه همگانی است.

حفظ اموال عمومی و صیانت از بیت المال و آنچه از بیت المال خریداری گردیده از عوارضات پرداختی شهروندان تهیه و جهت رفاه عموم در نقاط مختلف شهر تعبیه گردیده یک تکلیف بوده و فراتر از وظیفه می باشد.

متأسفانه برخی اوقات مشاهده می شود وسایل و امکانات مستقر در پارکها و معابر عمومی مانند ستهای ورزشی ، چراغهای نور افشان مستقر در آنها، چراغها و فواره های آب میادین و وسائل بازی در شهرستان کردکوی صدمات و خساراتی از جانب برخی شهروندان به خود می بیند و با نهایت تأسف باید عنوان کرد که ناهنجاری اجتماعی تخریب اموال بیت المال هر چند وقت یک بار در گوشه و کنار شهر کردکوی روی می دهد.


این پدیده نامیمون تخریب اموال عمومی در کردکوی که در سال های اخیر هم فزونی گرفته منجر به وارد آمدن خسارت های مادی و معنوی به بیت المال و به نهاد شهرداری که نهادی مردمی و بوسیله خود مردم تامین می شود؛ به لحاظ انسانی نیز پذیرفتنی نیست.

بنابراین گزارش؛ در ماه مبارک رمضان ماهی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و انسان را به درستی، پاکی، خوب زیستن، خودشناسی و خداشناسی رهنمون می سازد اخیرا شاهد تخریب اموال بیت المال توسط افرادی معلوم الحال بودیم.

در شبهای ماه مبارک رمضان عده ای از شهروندان بعد از افطار برای گذران اوقات فراغت به داخل میدان حضرت امیرالمومنین (ع) می روند که متأسفانه در این شبها باتوجه به حضور گسترده شهروندان در این میدان بسیاری از لامپ های LED که توسط شهرداری برای زیباسازی شهر نصب شده بود تخریب شد.

چرا باید شهروندان ما دست به چنین حرکت ناپسندی بزنند و چهره ای نازیبا از شهر برجای بگذارند؟

بیاییم قدر داشته های خود را بدانیم زیرا صاحبان اصلی این داشته ها خودمان هستیم.

تصاویری از میدان امیرالمومنین (ع) قبل از تخریب لامپ های LED :

 

تصاویری از میدان امیرالمومنین (ع) پس از تخریب لامپ های LED :

انتهای پیام/

ارسال نظر