تدبیر فرماندار برای حل مناقشه شهرداری و شورای شهر ؛ به صادقلو فرصت چندماهه بدهید /مناقشات اخیر بازخورد منفی در جامعه ایجاد کرده !
تعداد بازدید تعداد بازدید: 311 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:46 ب.ظ، چهارشنبه، 1 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

فرماندار گرگان گفت: پیشنهاد من به عنوان نماینده حاکمیت این است ،شورای اسلامی شهر در تعامل بیشتر با” مهندس صادقلو”شهردار گرگان فرصتی چندماهه بدهند تا وی بتوانددر راستای بهره وری و اثر بخشی بیشتر خواسته های اعضای شورا را برآورده کند .

1421650657_45به گزارش رادکانا، در جلسه ای که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با فرماندار مرکز استان برگزار گردید “دکتر خاکی”گفت: شهر گرگان علی رغم توسعه یافتگی که در آن وجود دارد در زمینه های دیگر نیز نیازمند توسعه جدی می باشد .

وی افزود: من گرگان را آرمانشهری می دانم هوشمند با سازمانهایی قوی و انعطاف پذیر که می تواند پله های ترقی را طی کند و این امر زمانی تحقق پیدا می کند که مردم و مسئولین دغدغه توسعه شهر را داشته و با تعامل بتوانند به موفقیت و توسعه گرگان کمک کنند .

دکتر خاکی بیان داشت: در سایه برنامه ریزی و هماهنگی بین اعضای شورا و شهردار با لحاظ کردن ظرف قانون می توانیم در جهت توسعه گرگان گام برداریم .

وی افزود:از آنجائیکه یکی از وظایف مهم ما پاسخگویی به مردم می باشد و ما باید طوری قدم برداریم که تمام خروجی های فعالیتهایمان به سود مردم باشد .

دکتر خاکی گفت: اگر تعامل فی مابین اقشار تأثیرگذار جامعه وجود داشته باشد ،می توانیم گامهایمان را در جهت توسعه محکم برداریم.

فرماندار در ادامه گفت: فرمانداری دارای رویکردهای اجتماعی و سیاسی در شهرستان می باشد، از همین رو با بازخوردهایی که از جامعه داریم عملکرد این دوره شورای شهر در خروجی فعالیت های شهردار و شورای شهر متجلی است و گرگان این روزها به کاگاه عمرانی تبدیل شده است .

وی افزود: با وجود خدمات قابل توجه شهرداری مناقشه اخیر در شورای شهر بازخوردهای منفی در جامعه ایجاد کرده است ،اختلافات بین اعضای شورا طبیعی است چون این اختلاف در همه بافت های اجتماعی وجود دارد اما نباید گذاشت شدیدتر شود و باید رویکردی عاقلانه نسبت به یکدیگر داشته باشیم .

خاکی در خاتمه اظهار داشت: پیشنهاد من به عنوان نماینده حاکمیت این است ،شورای اسلامی شهر تعامل بیشتر با” مهندس صادقلو”شهردار گرگان فرصتی چندماهه بدهند تا وی بتوانددر راستای بهره وری و اثر بخشی بیشتر خواسته های اعضای شورا را برآورده کند .

“حسین ربیعی “رییس شورای اسلامی شهرگرگان در ابتدا با بیان عملکرد شورای شهر و شهرداری گرگان گفت: بودجه 200میلیاردی در شورای شهر گرگان مصوب شده است که 140میلیارد آن عمرانی می باشد و بیشتر از بودجه کل استانداری و سطح استان می باشد .

وی در ادامه با بیان اینکه عملکرد شورای شهر در شهرداری نهفته است اذعان داشت: در مدت زمانی که “صادقلو”به عنوان شهردار گرگان انتخاب شده اند نگاه مثبتی در شهر گرگان ایجاد کرده که از موارد آن می توان به مدیریت زمان اشاره کرد که این موضوع یکی از نقاط برجسته وی می باشد .

ربیعی افزود : شهردار باید به تذکرات شورای شهر توجه ویژه داشته باشد و ما به عنوان اعضای شورا باسد قانون را اجرا کنیم.

در پایان دیگر اعضای شورای شهر گرگان آقایان :پزشکپور ،هزارجریبی ،کبیر ،سبطی ،جرجانی،قدس مفیدی ،کلاتی،پایین محلی و گرزین به بیان دیدگاه های خود پرداختند و خواستار تعامل بیشتر شهردار با اعضای شورا شدند .

تدبیر فرماندار گرگان برای ایجاد تعامل بین شهردار و شورای شهر

تدبیر فرماندار گرگان برای ایجاد تعامل بین شهردار و شورای شهر

تدبیر فرماندار گرگان برای ایجاد تعامل بین شهردار و شورای شهر

ارسال نظر