ترویج تفکر بسیجی و جهادی توسط رئیس آبفای کردکوی/چرا باید مدیری با ۱۵ سال سابقه مدیریت، با نامهربانی جابجا شود؟/چنین جابجایی در شأن مدیران جمهوری اسلامی ایران نیست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 342 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:37 ق.ظ، چهارشنبه، 10 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان کردکوی گفت: چرا مدیری که ۱۵ سال سابقه مدیریت در شهرستان های مختلف گلستان و قریب به ۷ سال سابقه مدیریت شهرستان کردکوی را در کارنامه خود دارد باید با چنین وضعیتی جابجا شود و به بواسطه مراسم تکریم و معارفه جابجا نشود؟

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ علی رائیجی یانسری در گفتگو خبرنگار ما با بیان اینکه هشتم آبان ماه سالروز شهادت شهید حسین فهمیده است، گفت: حضرت امام خمینی (ره) در وصف این شهید نوجوان فرمودند، رهبر ما آن طفل 13 ساله ایست که نارنجک به کمر می بندد و خود را زیر تانک دشمن قرار می دهد.

شهید فهمیده با بصیرت و آگاهی شهادت را در آغوش گرفت

ویبا بیان این پرسش که چه عاملی باعث شد تا بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولی امر مسلمین چنین نکته ای را در وصف شهید فهمیده بیان می کند؟، افزود: زمانی که اکثر رزمندگان ما برای مبارزه با کفر در میدان های نبرد حاضر شدند، درصدی امید زنده ماندن و برگشتن در وجودشان بود اما حسین فهمیده با اقدام جهادی خود، با بصیرت دل و چشم دل و آگاهی از شهد و شهادت همچون قاسم ابن الحسن شهادت را صددرصد در آغوش گرفت.

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان کردکوی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی ایران خادمان زیادی وجود دارند که به مردم خدمت می کنند، اظهار داشت: خادمانی که تفکر بسیجی را در کشور بعنوان یک ریل حرکت جهت رسیدن به راه مستقیم در ذهن خود تداعی می کنند و با این تداعی حرکت می کنند.

خادمان واقعی به نظام تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار می دهند

رائیجی تصریح کرد: خادمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعضا تفکر بسیجی را با افتخار سرلوحه و سرمشق امور خود قرار می دهند.

این رزمنده دفاع مقدس خاطرنشان کرد: اگر این دسته از مدیران اینگونه عمل می کنند، همان مصداق بارز سخن بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که می فرماید اگر در کشوری تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم و طمع دشمنان از آن دور می شود.

وی با بیان اینکه مدیران بسیار خوبی در سطح کلان، استان و شهرستان تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار داده و بر این اساس ادامه خدمت می دهند، افزود: مهندس عباس جمال یکی از خادمان و مدیران توانمندیست که قریب به 7 سال مدیریت اداره آب و فاضلاب شهری را بر عهده داشته است که یکی از شاخصه های این مدیر توانمند، بااخلاق و با تعامل، رفع مشکلات مردم بود است.

ترویج تفکر بسیجی و جهادی توسط رئیس سابق آبفای کردکوی

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان کردکوی ترویج تفکر بسیجی را از دیگر خصوصیات این مدیر شهرستانی عنوان کرد و گفت: مصداق بارز ادعای حقیر بعنوان خادم مجمع بسیج شهرستان کردکوی، تأسیس پایگاه مقاومت بسیج عاشقان ولایت اداره آب و فاضلاب شهری کردکوی است که توسط این مدیر با اخلاق بنیانگذاری شده است.

علی رائیجی تصریح کرد: مهندس جمال به ندای مقام عظمای ولایت و مرجعیت لبیک گفتند و تفکر بسیجی را با تأسیس پایگاه مقامت بسیج عاشقان ولایت در اداره آبفای کردکوی ترویج کردند.

به وجود چنین مدیرانی با تفکر بسیجی افتخار می کنیم

وی با بیان اینکه به وجود چنین مدیرانی افتخار می کنیم و ما بسیجیان به خود می بالیم، ابراز داشت: از سوی مجمع عالی بسیج شهرستان کردکوی که مهندس جمال یکی از اعضای شاخص مجمع در حوزه ادارات و اقشار بشمار می رفت از این مدیر مروج تفکر بسیجی و انقلابی قدردانی می کنیم.

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان کردکوی کشوری که مبنای حکومت آن ولایت مطلقه فقیه و مبنای حکومت آن جانشین ولی امر مسلمین است، در شأن نظام مقدس جمهوی اسلامی ایران نیست که مدیری در این مملکت بدون تکریم و معارفه و با خفت و خاری جابجا شود.

چرا باید مدیری با 15 سال سابقه مدیریت با نامهربانی جابجا شود؟

رائیجی متذکر شد: چرا مدیری که 15 سال سابقه مدیریت در شهرستان های مختلف گلستان و قریب به 7 سال سابقه مدیریت شهرستان کردکوی را در کارنامه خود دارد باید با چنین وضعیتی جابجا شود و به بواسطه مراسم تکریم و معارفه جابجا نشود؟

وی بابیان این پرسش که آیا این عمل شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مدیران آن است؟، گفت: نباید نسبت به مدیری که قریب به 7 سال به مردم شهرستان کردکوی خدمت کرده است و موسس پایگاه مقاومت بسیج عاشقان ولایت اداره آبفا بود چنین رفتار ناپسندی صورت می گرفت.

جابجایی با روشی مناسب حق هر مدیر استانی است

مقام ارشد مجمع عالی بسیج سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه جابجایی حق هر مدیر استانی و ارشد است و ما هیچ نقدی در این خصوص نداریم، اما این شیوه جابجایی مورد نقد است، تأکید کرد: جابجایی به روشی نامناسب در شأن مدیران بالادستی، استانی و شهرستانی نیست.

وی ابراز داشت: مدیرعامل محترم آب و فاضلاب شهری استان گلستان چنین شیوه جابجایی در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردمان و مدیران ولایتمدار، مومن و با اعتقاد، شهرستان کردکوی نیست.

گفتنی است؛ عباس جمال رئیس اداره آب و فاضلاب شهری کردکوی که به مدت 6 سال و 9 ماه و 5 روز بعنوان مدیر در شهرستان کردکوی خدمت می کرده است چندی پیش بصورت ناگهانی و بدون برگزاری آئین تودیع و معارفه جابجا شد.

در پی این جابجایی احمد حسینی آزاد که پیش از این کارشناس و ناظر حفر چاه اداره کل آب و فاضلاب شهری استان گلستان بود بعنوان مدیر جدید اداره آب و فاضلاب شهری کردکوی منصوب شد.

و اما بیوگرافی عباس جمال:

عباس جمال متولد سال 1349 است. وی از سال 1378 به استخدام اداره آب و فاضلاب شهری درآمد.

جمال بلافاصله پس از مدت کوتاهی به عنوان ناظر پروژه آب و فاضلاب شهرستان گنبد کاووس منصوب شد.

وی بدلیل سابقه درخشانی که در کارنامه خود داشت از سال 81 بعنوان مدیر آب و فاضلاب شهری گالیکش منصوب شد که تا سال 85 عهده دار این اداره در شهر گالیکش بوده است.

عباس جمال همچنین از سال 85 لغایت 89 بعنوان مدیر اداره آب و فاضلاب شهرستان کلاله خدمت کرد.

وی در همان دوران خدمت در شهرستان کلاله با همکاری سپاه این شهرستان پایگاه مقاومت بسیج سلمان فارسی را در این اداره راه اندازی کرد.

این مدیر گلستانی از تاریخ 4 بهمن ماه 89 لغایت 8 آبان ماه 96 یعنی به مدت 6 سال و 9 ماه و 5 روز در کسوت مدیریت آب و فاضلاب شهری به مردم کردکوی خدمت کرد.

جمال همچنین در دوره مدیریت خود در شهر کردکوی پایگاه مفاومت بسیج عاشقان ولایت را در این اداره بنیانگذاری کرد.

وی عضو شاخص مجمع عالی بسیج سپاه شهرستان کردکوی بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر