ترویج فحشا توسط عکاسان سازمان جاسوسی سیا+تصویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 473 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:17 ب.ظ، دوشنبه، 7 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

تعدادی از عوامل سازمان جاسوسی سیا به بهانه به تصویر کشیدن بخش خصوصی زندگی ایرانیان تعدادی عکس از مکان‌ها و افرادی معلوم‌الحال که تعدادشان در جامعه اندک است تلاش کرده است تا به زعم خود فساد در ایران را نمایش دهند.

37248_184به گزارش رادکانا، همچنان که بارها اشاره شده است یکی از شگردهای اصلی دشمنان برای ایجاد جنگ روانی و سپس بهره‌برداری از آن علیه نظام و مردم پرداختن به مسائل فرهنگی و اعتقادی در کشورمان بوده است. گاهی اوقات با انتشار گزارش‌های جاسوس توریست‌ها در رسانه‌های متبوعشان از عدم اعتقادات جوانان ایرانی به اسلام و نظام اسلامی سخن می‌گویند و گاهی دیگر طی مصاحبه با افرادی در گوشه و کنار این موضوع را در رسانه‌های خود پررنگ می‌کنند که مردم از اسلام زده شده‌اند. در واقع با این‌کار تلاش می‌کنند تا عده‌ای مغرض را در راستای اهداف خود تحریک و تشجیع نمایند که دیگر کسی به این نظام و اسلام دلبستگی ندارد و آن‌ها به خیال خام خودشان می‌توانند با به راه‌اندختن اغتشاش و آشوب در خیابان کودتای مخملی راه بیاندازند.

این‌کار که بارها و بارها توسط شبکه‌ها و رسانه‌های ضد انقلاب صورت گرفته است این‌بار نیز با کمک جستن از تعدادی از عوامل خود یا برخی فریب‌خوردگان کوشش کرده‌اند این موضوع را که تا قبل از این با مشاهده ظاهر جامعه مطرح می‌کردند این‌بار با به تصویر کشیدن بخش خصوصی زندگی ایرانیان مدعای دروغین خود را اثبات نمایند و در این راستا در متن خبر خود نیز به این موضوع اشاره کرده‌اند که ما قصد داریم تا تصویری متفاوت از آن‌چه در رسانه‌های حکومتی از زندگی خصوصی ایرانیان ارائه می‌شود به مخاطبانمان نشان دهیم.

این کار که توسط سازمان جاسوسی سیا انجام شده و سپس عکس‌های تهیه شده توسط یک موسسه به ظاهر ایتالیایی منتشر گردیده سعی کرده تا این نکته را به مخاطب القا نماید که جمهوری اسلامی به دلیل جلوگیری از ترویج فحشا و فساد در جامعه و ممانعت از آندلوسیزاسیون ایران متهم به سرکوبگری است، در حالی اکثریت و آحاد مردم خواهان جلوگیری از فساد در جامعه هستند و این را به عنوان یک مطالبه اصل از مسئولین خود طلب می‌کنند. این تصاویر اغلب از مکان‌ها و افراد معلوم‌الحالی تهیه کرده است که به خوبی اغراض دشمنانه تهیه کننده و منتشر کننده آن را به خوبی مشخص می‌کند و باید اشاره کرد که برای فهم درست از زندگی ایرانیان کافی است در شب‌های ماه مبارک رمضان سری به مساجد و مجالس دعا و مناجات زد تا جمعیت کثیر متدینین را مشاهده نماید.

از نکات جالبی که باید به آن اشاره کرد پوشش سریع این عکس‌ها و تهیه گزارشی مکتوب درباره آن در رادیو فردا به عنوان ارگان رسمی سازمان جاسوسی سیا است که به خوبی از عمق ارتباط تنگاتنگ عاملان این‌کار با سازمان جاسوسی سیا و رسانه‌هایش خبر می‌دهد.

جالب‌تر آن‌جاست که برخی محکومان امنیتی و فراریان از کشور که اگر چه تا الآن تلاش می‌کردند تا ارتباط خود و مزد گرفتنشان از بیگانگان را از منظر عموم پنهان نمایند ولی اکنون با متواری شدن از کشور دیگر پرده‌ها کنار رفته و به خوبی چهره مزدورشان برای مردم رونمایی گشته بلافاصله با ذوق‌زدگی فراوان در شبکه‌های اجتماعی صهیونیست‌ساخته، چون فیس‌بوک اقدام به انتشار این عکس‌ها نمودند.

خاطر نشان می‌شود که رهبر معظم انقلاب اسلامی طی بیاناتی در خطبه‌های نماز جمعه تهران که به تحلیل فتنه 18 تیر می‌پرداختند از همین ترفند دشمنان پرده‌برداری کردند و فرمودند: «برخى از خبرنگاران خارجى به‌خاطر بعضى از قضایا و مراسم گوناگون به ایران آمدند و رفتند با افرادى که از قبیل خودشان بودند، مصاحبه کردند و از قول آن‌ها چیزهایى را نقل نمودند. در تلکس‌ها آمد که: بله؛ فلان زن، یا فلان جوان، یا فلان مرد در فلان جاى تهران به ما گفت که ما از اسلام بیزار شده‌ایم؛ ما از حکومت اسلامى بیزار شده‌ایم! به نظر آن‌ها رسید که زمینه‌هایى در حال فراهم شدن است. حالا جا دارد گله کنیم که تیتر بعضى از روزنامه‌ها هم این‌ها را به یک چیزهایى امیدوار مى‌کرد؛ خیال مى‌کردند که مردم از اسلام برگشته‌اند! جاذبه‌هایى براى آنها وجود داشت؛ براى این که فکرهایى بکنند و نقشه‌هایى بکشند و کارهایى را انجام دهند و افکارى را در سر بپرورانند!»

لازم به ذکر است که نهادهای مسئول باید با هوشیاری بیشتر جلوی این اقدامات ساختارشکنانه این عوامل یا فریب‌خوردگان دشمن را بگیرند تا دیگر شاهد این مسائل نباش

ارسال نظر