تساوی استقلال تمیشه برابر مختومقلی بندرترکمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 597 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:57 ب.ظ، شنبه، 28 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم استقلال تمیشه سرکلاته خراب شهر در چهارمین بازی از دور برگشت رقابتهای فوتبال دسته اول استان گلستان سه شنبه ۲۴/۰۲/۱۳۹۲ در زمین شهرستان بندرگز مهمان تیم مختومقلی بندرترکمن بود که در یک بازی پرهیجان دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.

افعفعبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه)، تیم استقلال تمیشه سرکلاته خراب شهر در چهارمین بازی از دور برگشت رقابتهای فوتبال دسته اول استان گلستان سه شنبه 24/02/1392 در زمین شهرستان بندرگز مهمان تیم مختومقلی بندرترکمن بود که در یک بازی پرهیجان دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند. بازیکنان دو تیم در طول نود دقیقه بارها و بارها دارای موقعیت های مناسب گلزنی شدند ولی نتوانستند توپ را بیشتر از یکبار با تور دروازه های یکدیگر آشنا کنند. گل استقلال تمیشه را رضا کامیاب بازیکن کهنه کار استقلال در نیمه اول از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانید. استقلال با یک امتیازی که از این بازی خارج از خانه به دست آورد با 13 امتیاز پس از تیمهای استقلال خان ببین 17 امتیازه و خزر نوکنده 15 امتیازه در رده سوم جدول گروه خود قرار گرفت.

نماینده روستای سرکلاته خراب شهر در آخرین بازی خود  یکشنبه 29 اردیبهشت در زمین روستا میزبان تیم رده دومی خزر نوکنده خواهد بود و در صورت پیروزی برابر این تیم و صعود به رده دوم جدول، میتواند به مرحله پلی آف جهت راهیابی به سوپرلیگ استان صعود کند.

استقلال تمیشه 5 شنبه هفته قبل نیز در یک بازی سراسر هجومی برابر میزبان خود تیم پرسپولیس کردکوی با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسیده بود.

ارسال نظر