تساوی ارزشمند نماینده گلستان در قائمشهر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 817 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:46 ب.ظ، دوشنبه، 11 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا، تیم شهید آسیابی کلاله در هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول امیدهای کشور مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس قائمشهر به یک تساوی ارزشمند دست یافت. نماینده استان گلستان که پیش از دیدارهای این هفته با ۶ امتیاز در انتهای جدول رده بندی این مسابقات جای داشت ، عصر امروز در ورزشگاه […]

47758037812962313343به گزارش رادکانا، تیم شهید آسیابی کلاله در هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول امیدهای کشور مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس قائمشهر به یک تساوی ارزشمند دست یافت.

نماینده استان گلستان که پیش از دیدارهای این هفته با 6 امتیاز در انتهای جدول رده بندی این مسابقات جای داشت ، عصر امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم پرسپولیس این شهر رفت و با کسب تساوی بدون گل مقابل حریف نامدار خود 7 امتیازی شد و با توجه به شکست تیم داروسازی وتاک ساری مقابل تیم صبای قم به رتبه پنجم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد تا برای بقا در لیگ تنها به 1 امتیاز دیدار پایانی خود نیاز داشته باشد.

شاگردان محمد نیک نژاد در حالی روز دوشنبه 18 آذرماه در استادیوم آزادی گرگان میزبان تیم داروسازی وتاک ساری خواهند بود که در حال حاضر به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم در رده پنجم جدول رده بندی مسابقات جای دارند و با کسب یک امتیاز در دیدار پایانی خود در رقابت های لیگ دسته اول کشور باقی خواهند ماند.

در دیگر دیدارهای امروز تیم صبای قم که تا دقایق پایانی بازی با نتیجه 2 بر 0 مقابل تیم داروسازی ساری مغلوب شده بود ، در نهایت با نتیجه 3 بر 2 مقابل میزبان خود به برتری دست یافت تا با 16 امتیاز پس از تیم ابومسلم در رده دوم جدول رده بندی مسابقات جای بگیرد.

اما دیدار حساس و تعیین کننده تیم های شهرداری نوشهر و ابومسلم خراسان در میان تعجب همگان در پی عدم حضور تیم ابومسلم برگزار نشد و به احتمال قریب به یقین نتیجه این دیدار 3 بر 0 به نفع تیم شهرداری نوشهر اعلام خواهد شد تا خیال نماینده نوشهر برای بقا در لیگ آسوده گردد.

در هفته پایانی این رقابت ها تیم ابومسلم خراسان میزبان تیم پرسپولیس قائمشهر خواهد بود و تیم صبای قم از تیم شهرداری نوشهر پذیرایی خواهد کرد./باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نمای کردکوی

ارسال نظر