تساوی دربی بندرگز در روز انصراف نماینده گرگان از لیگ
تعداد بازدید تعداد بازدید: 770 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:55 ب.ظ، سه شنبه، 3 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نما، هفته دهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر استان با تساوی تکراری تیم های استقلال و شاهین بندرگز و ادامه صدرنشینی مقتدرانه تیم عقاب گنبد به پایان رسید. در مهم ترین دیدار این هفته تیمهای استقلال و شاهین بندرگز در استادیوم امام رضا […]

images (1)به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نما، هفته دهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر استان با تساوی تکراری تیم های استقلال و شاهین بندرگز و ادامه صدرنشینی مقتدرانه تیم عقاب گنبد به پایان رسید.

در مهم ترین دیدار این هفته تیمهای استقلال و شاهین بندرگز در استادیوم امام رضا (ع) بندرگز به مصاف هم رفتند که این دیدار نیز همانند دیدار رفت با تساوی 1 – 1 به پایان رسید. میلاد بای برای شاهین و علیرضا خسروی برای استقلال در این بازی موفق به گلزنی شدند.

در دیگر دیدار مهم این هفته تیم صدرنشین عقاب گنبد در آزادشهر با گل دقیقه 90 خود مقابل تیم شهرداری آزادشهر به برتری دست یافت تا یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی این فصل مسابقات نزدیک تر شود.

مصاف تیم های کشاورز علی آباد و شهدای آق قلا نیز برنده نداشت تا این دو تیم با کسب نتیجه تساوی 1 بر 1 به تقسیم امتیازات در این هفته بپردازند.

اما دربی گرگان به دلیل انصراف تیم استقلال گرگان از ادامه مسابقات برگزار نشد و بدین ترتیب تیم استقلال گرگان از جدول رده بندی مسابقات حذف و به لیگ دسته اول استان سقوط خواهد کرد و بنا به قوانین اجرایی مسابقات کلیه دیدارهای نیم فصل دوم این تیم از جدول حذف و امتیازات آنان در جدول مسابقات منظور نخواهد شد.

جدول رده بندی مسابقات تا پایان هفته دهم :

ارسال نظر