اولین جلسه انجمن و نهضت مطالعه مفید کتابخانه عمومی شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 524 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:16 ق.ظ، دوشنبه، 19 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

اولین جلسه انجمن و نهضت مطالعه مفید شهرستان کردکوی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، فرماندار و سایر اعضا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

67ba7c4c5c0cبه گزارش خبرنگار رادکانا، اولین جلسه انجمن و نهضت مطالعه مفید شهرستان کردکوی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، فرماندار و سایر اعضا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

 

در این جلسه سلیمی خورشیدی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پس از گزارش عملکرد کتابخانه در سال 1392 گزارش اجمالی از برنامه های کتابخانه های عمومی در سال 93 و تشکیل انجمن خیرین کتابخانه ساز در این شهرستان را ارائه کرد.

ww

در ادامه علوی مدیرکل کتابخانه های استان هم کتابخانه را بعنوان قرارگاه فرهنگی در شهرستان دانست و گفت: تمامی دستگاههای اجرایی جهت توسعه فرهنگی شهرستان باید همت کنند و این امر یک عزم ملی و مدیریت جهادی می طلبد.

 

در خاتمه جمالی فرماندار کردکوی و رییس انجمن کتابخانه شهرستان کردکوی نگرانی آینده را نگرانی فرهنگی یاد کرد اظهار داشت: ترویج مطالعه و فرهنگ کتابخوانی را باید از کودکی نهادینه کرد و نقش دستگاههای متولی این امر را بسیار حساس و خطیر خواند.

 

فرماندار کردکوی همچنین بر استفاده از همه ظرفیتهای شهرستان در بحث کتاب و کتابخوانی تأکید کرد.

 

شایان ذکر است؛ تشکیل 8 جلسه انجمن در سال 93، اجرای طرح گلریزان کتاب، نیازسنجی از اعضا در خصوص مشکلات کتابخانه و آغاز بکار فعالیتهای جدید بخش کودک از مهم ترین مصوبات جلسه انجمن بود.

ارسال نظر