تشکیل و توسعه کمیته ده گردشی در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 331 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:56 ق.ظ، شنبه، 21 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

فرماندار کردکوی: برای پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور پررنگ کمیته ده گردشی، متشکل از نمایندگان فرمانداری، بخشداری، بنیاد مسکن، امور اراضی، منابع طبیعی، محیط زیست و نیروی انتظامی، در سطح شهرستان بخصوص مناطق ییلاقی و کوهستانی و زراعی، نظارت جدی و مستمر بر ساخت و سازهای سطح شهرستان اعمال می گردد.

1405003968_img_5902به گزارش رادکانا، جلسه پیشگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز با حضور بخشدارمرکزی و روسای دستگاه های جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن شهرستان به ریاست جمالی فرماندار کردکوی، در محل کار ایشان برگزار شد.

 در ابتدا این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر، هر یک از حاضرین در خصوص نحوه و راهکارهای پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و موانع و مشکلات پیش رو اظهارنظر نمودند.

در ادامه جمالی فرماندار کردکوی راههای موثر در پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز را، شناسایی و رصد در ابتدای عملیات عمرانی و اعمال مقررات در مراحل اولیه دانست.

وی همچنین از توسعه فعالیت های تشکیل کمیته ده گردشی در شهرستان خبر داد و افزود: برای پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور پررنگ کمیته ده گردشی، متشکل از نمایندگان فرمانداری، بخشداری، بنیاد مسکن، امور اراضی، منابع طبیعی، محیط زیست و نیروی انتظامی، در سطح شهرستان بخصوص مناطق ییلاقی و کوهستانی و زراعی، نظارت جدی و مستمر بر ساخت و سازهای سطح شهرستان اعمال می گردد.

جمالی در پایان با توجه به اهمیت حفظ کاربری مرتبط اراضی زراعی و باغی بعنوان فرصتی فوق العاده برای شهرستان و استان، هماهنگی و همدلی دستگاه های اجرایی مربوطه را در این امر خواستار شدند.

ارسال نظر