تشکیل ۱۷ کمیته برای برگزاری ایام‎الله دهه فجر در بندرگز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 385 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:15 ب.ظ، پنج شنبه، 25 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

تشکیل ۱۷ کمیته برای برگزاری ایام‎الله دهه فجر در بندرگز فرماندار شهرستان بندرگز گفت: ۱۷ کمیته فرهنگی و اجرایی برای برگزاری برنامه‎های ایام الله دهه فجر در شهرستان بندرگز تشکیل شده است.

imagesبه گزارش رادکانا، علی اصغر میرزایی در نخستین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان بندرگز اظهار کرد: تمام تلاش این کمیته‎ها، انعکاس خدمات و دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی است تا مردم در این مناسبت‎ها این خدمات را به خوبی احساس کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام، ضمن پرهیز از برنامه‎های تکراری و غیرموثر، باید به دنبال طرح‎های نو، مبتکرانه و جذاب بود.

تاکید بر مردمی برگزار کردن برنامه‎های دهه فجر

میرزایی ادامه داد: رویکرد برنامه‎های این دهه، باید مردمی و مبتنی بر مشارکت آنان باشد تا بتوان نقش مردم را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به خوبی ترسیم کرد.

وی با اشاره به دوران باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی و نقش شهرستان بندرگز در این انقلاب مردمی و هشت سال دفاع مقدس اذعان کرد: ایمان و توکل به خدا، رهبری حضرت امام خمینی (ره) و حضور گسترده مردم از مهم‎ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بود.

رئیس ستاد هماهنگی دهه فجر شهرستان بندرگز افزود: نظام جمهوری اسلامی در سال‎های پس از پیروزی انقلاب، دستاوردهای ارزشمند بسیاری داشته و باید در دهه فجر به بیان خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.

در دهه فجر از برنامه‎های تکراری پرهیز شود

میرزایی با تاکید بر انتقال مفاهیم انقلاب به نسل سوم انقلاب تاکید کرد: انتقال پیام انقلاب به نسل جدید از ضروریات است.

میرزایی اظهار داشت: با اطلاع‎رسانی درست و با برنامه می‎توان ارزش‎های انقلاب و باورهای ملی را به نسل جدید منتقل کرد.

وی دهه فجر را فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام به قشرهای مختلف مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: باید دستاوردهای انقلاب برای همگان بازگو شود، تا این ارزش‎ها مغفول نماند.

نخستین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان بندرگز عصر امروز با حضور مدیران دستگاه‎های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ارسال نظر