تشییع جنازه امروز و حضور گسترده و پرشور مردم نشان از علاقه و ارادت مردم به روحانیت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 794 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:14 ب.ظ، یکشنبه، 1 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی فرماندار محترم شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص شخصیت والای حجت الاسلام شریعتی امام جمعه موقت کردکوی گفت: امروز در سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) شاهد تشییع جنازه با شکوه یکی از فرهیختگان دینی، مذهبی و اعتقادی شهرستان حجت الاسلام والمسلمین شریعتی امام جمعه موقت، پدر معظم شهید هستیم.

جلسه 12رمضانعلی الیاسی فرماندار محترم شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص شخصیت والای حجت الاسلام شریعتی امام جمعه موقت کردکوی گفت: امروز در سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) شاهد تشییع جنازه با شکوه یکی از فرهیختگان دینی، مذهبی و اعتقادی شهرستان حجت الاسلام والمسلمین شریعتی امام جمعه موقت، پدر معظم شهید هستیم.

وی در ادامه افزود: خود این تشییع جنازه و حضور گسترده و پرشور مردم نشان از علاقه و ارادت مردم به روحانیت است که دوستداراسلام و پرچم اسلام هستند و مردم، انقلاب و دین را با روحانیت شناختند و حاضر نیستند که از روحانیت جدا شوند و امروز هم واقعا مردم قدردانی خوبی از روحانیت به عرضه ظهور آوردند.

الیاسی خاطر نشان کرد: اتفاقی که امروز افتاده و این حضور پرشور مردم نشان از وابستگی مردم به روحانیت و علاقه مردم به روحانیت و نیاز مردم به روحانیت است.

ایشان در پایان در خصوص عشق وعلاقه و ارادت جوانان نسبت به روحانیت فرمودند: قطعا همینطور که مشاهده می کنید در بین این جمع جوانان زیادی هم هستند، جوانان هم به خوبی متوجه این نکته شده اند که امروزه دشمن تمام تلاشش برای خالی کردن دین و تهی کردن دین از روحانیت، ارزشها و اصول است و این جوانان به این نکته پی بردند خالصانه و صادقانه و عاشقانه تلاش می کنند که ان شاالله ارتباط خودشان را با روحانیت مستحکم تر کنند، چون واقعا راه رسیدن به ظهور و درک منزلت آقا امام زمان (عج) وجود روحانیت است.

ارسال نظر