تشییع و تدفین دو تن از جانباختگان حادثه سقوط اتوبوس دره پلور در سالیکنده و بالاجاده
تعداد بازدید تعداد بازدید: 928 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:47 ب.ظ، چهارشنبه، 30 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم تشییع و تدفین دو تن از جانباختگان حادثه سقوط اتوبوس مسافربری گرگان ـ تهران در محدوده پلور جاده هراز امروز در روستای سالیکنده و بالاجاده برگزار شد.

shoghuteotoboosبه گزارش خبرنگار رادکانا، خانم ها پیمانه ذاکری و مریم بانو یزدی امروز با حضور اقشار مختلف مردم روستاهای سالیکنده و بالاجاده و باشکوه فراوان تشییع و به خاک سپرده شدند.

مرحومه پیمانه ذاکری ساعت 13 بعدازظهر امروز با حضور مردم نوع دوست و فهیم روستاهای سالیکنده و کارکنده تشییع و به خاک سپرده شد.

همچنین مرحومه مریم بانو یزدی هم ساعت 14 بعدازظهر امروز با حضور قشر عظیمی از اهالی روستای بالاجاده طی یک مراسمی باشکوه در این روستا به خاک سپرده شد.

لازم بذکر است شوهر مرحومه پیمانه ذاکری که در این حادثه حضور داشت به دلیل جراحات وارده بر وی در بیمارستان آمل بستری می باشد.

اتوبوس ولوو B7 تعاونی یک ایران پیما با ۴۰ سرنشین در ساعت ۴:۴۰ صبح روز گذشته (۲۹ بهمن) در محور هراز به دره پلور سقوط کرد که باعث کشته شدن ۱۸ نفر از هم هموطنان عزیز گلستانی و مازندرانی شد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، این مصیبت وارده را به خانواده های یزدی و ذاکری و مردم فهیم و شریف روستاهای بالاجاده، سالیکنده و کارکنده تسلیت عرض نموده و برای آنان علو درجات و برای خانواده محترمشان صبر و شکیبایی از درگاه باری تعالی خواستار است.

ارسال نظر