تشییع و تدفین لاله های زهرا در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,059 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:25 ب.ظ، پنج شنبه، 30 آذر، سال 1391 نظرات یک نظر

به گزارش خبرنگار رادکانا، صبح دیروز مردم کردکوی پیکر پاک و مطهر ۳ شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس را در آغوش گرفتند و از مقابل میدان شهرداری تا گلزار شهدا تشییع کردند و سپس کنار گلزار شهدا نماز بر جسم پاکشان به امامت حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان خواندند.

IMG_1793به گزارش خبرنگار رادکانا، صبح دیروز مردم کردکوی پیکر پاک و مطهر 3 شهید گمنام 8  سال دفاع مقدس را در آغوش گرفتند و از مقابل میدان شهرداری تا گلزار شهدا تشییع کردند و سپس کنار گلزار شهدا نماز بر جسم پاکشان به امامت حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان خواندند.
این شهدا در عملیات والفجر هشت در منطقه فاو به درجه شهادت نائل آمدند.  پیکر پاکشان سه روز پیش به کردکوی انتقال داده شد. گروه های مختلف مردم قدرشناس، همرزمان شهدا در دوران دفاع مقدس و مسئولان استانی و شهرستانی با آرمان های شهدا تجدید بیعت کردند.
سپس از سه راهی شهدا درجنگل با حضور آحاد مردم تا مکان معراج الشهداء کردکوی تشیع و پس از خوانده شدن تلقین توسط حاج آقا یوسف نژاد نماینده عقیدتی سیاسی سپاه کردکوی  تدفین صورت پذیرفت.
رمضانعلی الیاسی ضمن تقدیر و تشکر از آحاد مردم و دست اندرکاران برپایی این مراسم ابراز امیدواری کرد تا با حضور خیرین و آحاد مردم شهرستان در نوسازی و زیبا سازی مکان معراج الشهداء کردکوی بکوشند تا محیط فرهنگی مناسب در این مکان برای بهره برداری مردم صورت پذیرد.
مراسم وداع با شهداء گمنام جمعه شب در مسجد جامع کردکوی، روستای سرکلاته و امامزاده مجید این شهرستان برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

علی آباد نیوز می گوید:

سلام
جهت ارتباط و همکاری بیشتر آماده اید؟

ارسال نظر