تشییع ۵ شهید گمنام در استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 672 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:38 ب.ظ، سه شنبه، 14 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان با اعلام اینکه محرم ماه قیام خون بر شمشیر است، گفت: هفته آینده استان گلستان میزبان ۵ شهید گمنام و آلاله دوران دفاع مقدس خواهد بود.

thumb271-7f2eba195260c4347f1df1afcb044445به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ عباس حسن نیا، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان، صبح امروز (14 آبان) در جمع کارکنان این اداره کل گفت: در تفحص به عمل آمده از مناطق عملیاتی والفجر 8 پیکرهای پاک و مطهر شهدای عملیات والفجر 8 در سال 64 و تک دشمن در سال 67 در این منطقه کشف شد.

وی افزود: با موافقت سردار باقرزاده، رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تعداد 5 شهید برای تشییع و تدفین به استان گلستان خواهند آمد و توسط مردم غیور و شهید پرور استان تشییع خواهند شد.

حسن نیا با اشاره به اینکه نقاط زیادی برای تدفین شهید گمنام درخواست داده اند، تصریح کرد: طبق بررسی های قبلی سه مکان برای تدفین این 5 شهید در نظر گرفته شده که دو شهید در دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دو شهید در شهرستان گالیکش و یک شهید در تیپ مهندسی 45جوادالائمه (ع) خواهد بود.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: یکشنبه هفته آینده این شهدا در استان گلستان تشییع و خاکسپاری خواهند شد و مراسم شب وداع با این شهدای گمنام در تپه نورالشهدا برگزار می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان از روحیه شهادت طلبی و شجاعت ایرانیان در دوران دفاع مقدس تجلیل کرد و گفت: امروز اگر در این وضعیت مطلوب قرار داریم مدیون خون شهدا هستیم.

ارسال نظر