تصادف در کردکوی/موتورسواران مصدومان همیشگی تصادفات+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 696 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:38 ب.ظ، دوشنبه، 22 خرداد، سال 1396 نظرات یک نظر

در محل بریدگی روبروی رستوران کیاء شهرستان کردکوی یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه خودروی سواری آردی برخورد می کند.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ نتایج به دست آمده از سوانح ترافیکی نشان می‌دهد که بیشترین تعداد موتورسواران کشته و مجروح شده در ماه‌های فصل گرما و به ترتیب در ماه‌های شهریور، مرداد و تیر جان خود را از دست داده‌اند و مجروح شده اند.

موتورسیکلت، وسیله‌ ایست ارزان و کم حجم که در ایران به سبب مصرف اندک بنزین بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است اما متاسفانه به جنبه آسیب ‌پذیری این وسیله نقلیه توجه چندانی نشده و از دیگر سو جمعیت جوان کشور بسیار از آنان بدون رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی استفاده می کنند.

در شهرستان کردکوی همگام با سراسر کشور تصادفاتی رخ می دهد که منجر به فوت و مجرومیت شدید موتورسواران می شود.

موتورسوارانی که مقررات راهنمایی و رانندگی را به خوبی رعایت نمی کنند و باعث بروز حوادث ناگواری می شوند که عمدتا جبران ناپذیر است.

بنابراین گزارش؛ عصر روز گذشته در محل بریدگی روبروی رستوران کیاء شهرستان کردکوی یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه خودروی سواری آردی برخورد می کند.

در اثر این حادثه دو نفر از موتورسواران مصدوم شده و بلافاصله با حضور نیروهای امدادی به بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی منتقل می شوند.

همچنین هفته گذشته نیز در همین محل نیز یک موتورسوار با سرعتی بسیار بالا یک سواری پراید برخورد کرده بود که راهی بیمارستان شد.

همچنین طی ماههای گذشته نیز یک راکب جوان موتورسیکلت در خیابان جنگل شهرستان کردکوی در اثر تصادف فوت شد.

موتورسواران گرامی حتما مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد بروز حوادث ناگواری در هیچ نقطه از ایران اسلامی نباشیم.

انتهای پیام/

احسان می گوید:

پلیس باید با قدرت با موتورسواران برخورد کند……………………. همین….. امنیت شهر را به شهر برگردانید آقایان امنیتی!!!!!!!!!

ارسال نظر