تصادف زنجیره ای ۵ خودرو در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,517 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:01 ب.ظ، شنبه، 21 دی، سال 1392 نظرات ۵ نظر

بر اثر برخورد ۵ دستگاه خودرو سواری تیبا، پژو روآ، پراید، وانت تویوتا و کامیون در خروجی کردکوی بسمت گرگان روبروی دادگستری کردکوی باعث مصدومیت ۵ نفر شد.

IMG_0019به گزارش خبرنگار رادکانا، دقایقی پیش بر اثر برخورد 5 دستگاه خودرو سواری تیبا، پژو روآ، پراید، وانت تویوتا و کامیون در خروجی کردکوی بسمت گرگان روبروی دادگستری این شهرستان باعث مصدومیت 5 نفر از سرنشینان شد.

این حادثه که دقایقی پیش به صورت زنجیره ای رخ داد باعث مصدومیت 5 نفر از سرنشینان خودروها شد که ماشین تیبا به شدت آسیب دید و سرنشینان این خودرو و دیگر سرنشنیان خودروهای دیگر به بیمارستان انتقال داده شدند که از اوضاع سرنشینان آن اطلاعات چندانی نداریم.

درحال حاضر از جزئیات حادثه اطلاعات چندانی در اختیار نداریم و اخبار تکمیلی پس از بررسی بعمل آمده از سوی مأمورین راهور نیروی انتظامی متعاقبا اعلام می گردد.

دوربرگردان کردکوی یکی از حادثه خیز ترین دوربرگرانهای منطقه می باشد که علیرغم پیگیری های فراوان هنوز تکلیف آن مشخص نشده است.

این تصادف باعث بروز ترافیک سنگین در این محور شده بود که با حضور مأمورین راهنمایی و رانندگی رفع شد.

لازم به ذکر است که هفته گذشته در همین مکان در ساعت ۵:۵۰ صبح  بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری سمند و تاکسی پژو روآ دو نفر فوت شدند.

لذا پس از رخ دادن حوادث این چنینی مسئولین ذیربط شهرستان برای رفع این معضل باید به دنبال راه چاره ای باشند تا کمتر شاهد روی دادن حوادث این چنینی باشیم که بستن این دوربرگردان شاید بتواند تا حدودی از این مشکل بکاهد.

صفایی می گوید:

میگن راننده تیبا خانم بوده امیدوارم کسی صدمه زیادی ندیده باشه

رقیه می گوید:

همش مردم مظلوم هستن

بازم تصادف

بازم تصادف سر غفلت مسئولین

تصادف بدی بود انگار

رضا از کردکوی می گوید:

سلام خداروشکر که کسی نمرده.

امروز کردکوی خیلی حادثه خیز بود

تمیشه ای می گوید:

آره راننده ش خانم بود تابستونی هم تو مسیر سر کلاته دچار حادثه شد وسقف ماشین از این هم بدتر شده بود.
خدا رحم کرد حال مصدومین هم خوبه…

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=13785

ارسال نظر