تصاویری زیبا و جذاب از طبیعت بکر روستای سرکلاته کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,343 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:41 ب.ظ، جمعه، 26 مهر، سال 1392 نظرات ۲ نظر

همه روستاهای شهرستان کردکوی به نوعی از زیبایی های منحصر به فردی برخوردار هستند و هر گردشگر پس از دیدن این روستاها مجذوب زیبایی های این مناطق می شوند.

034 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، همه روستاهای شهرستان کردکوی به نوعی از زیبایی های منحصر به فردی برخوردار هستند و هر گردشگر پس از دیدن این روستاها مجذوب زیبایی های این مناطق می شوند.

هر چند گردشگری با توجه به ظرفیت ها و جذابیت های روستاهای شهرستان کردکوی، مغفول مانده اما چنانچه دست اندرکاران در شناسایی این مناطق به مسافران و گردشگران تلاش کنند رونق این مناطق از نظر اقتصادی و توسعه دو چندان خواهد شد.

روستاهای شهرستان کردکوی هنوز از توسعه لازم از نظر اشتغال و توسعه برخوردار نبوده و حضور گردشگران در این مناطق می تواند به رشد سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی در این مناطق کمک شایانی کند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانای شهرستان کردکوی از طبیعت بکر، دست نخورده و جذاب یکی از روستاهای شهرستان کردکوی گزارش تصویری آماده کرده و به معرض دید عموم قرار می دهند.

لازم بذکر است که تمامی روستاهای شهرستان کردکوی جذابیت و طبیعت خاص خود را دارند و گردشگران محترم می توانند با مراجعت به این روستاها از این نعمات خداوندی به خوبی و خوشی برخوردار شوند.

 019

020

022024021025023026027030028031029032033034035

موسسه جهان نما می گوید:

سلام
تصاویر بسیار زیبایی بود حتماً از طبیعت زیبای روستای سرکلاته بهره خواهیم جست.

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

یادش بخیر.وقتی درسال 1359 معلم روستای کنداب بودم وبا اسب وبیاده ازداخل جنکل ازراه های مال روبه کنداب ویابرعکس ازکنداب به سرکلاته ی خرابشهرمی آمدیم.جنکل سرکلاته انبوه ودارای فضای زیباودیدنی بود.ازآن سال تاکنون دیکرفرصت دست نداد ازجنکل بسیاردل انکیزسرکلاته خرابشهرعبوروکذرنمایم.حال که بدردکمروسیه تیک مبتلا وبه سن بالاقدم کذاشتم،قدم کذاشتن درجنکل زیبای سرکلاته رابایداین آرزوی بحق خودم را باخودبه قبروکورستان ببرم.یادش بخیرکه بامعلمان رادکان،لت کومه ،باری کلاه،همه دسته جمعی وباکاروان اسب دارانی که برای فروش سیب زمینی شان به کردکوی وروستاهای توابع می آوردندوکاسبی می کردند.یادآن روزوجوانی هابخیروکرامی باد.برادرلیاقتی دوست وبلاکی من لطفا زیبایی وبکربودن جنکل باصفای سرکلاته رادووبلاکتان نکذاریدوغریبه ها می آیندوزیبایی آن راازبین می برندمانندجنکل دودهانه کردکوی ویاجنکل نهارخوران کرکان.ممنون ازشماهستم.
سیدمحمدحسین حسینی( سیداحمد)
کردکویی های مقیم تهران بزرک.

ارسال نظر