تصویب طرح جامع توریسم درمانی غرب استان به محوریت شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 723 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:58 ق.ظ، پنج شنبه، 22 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

جلسه شورای برنامه ریزی استان گلستان که با حضور استاندار، معاونین، فرمانداران و مدیران دستگاهای استانی در ۱۷ خرداد در استانداری گلستان برگزار گردید یکی از مصوبات این جلسه، تهیه طرح جامع توریسم درمانی توسط کمیته ای متشکل از فرماندار و امام جمعه کردکوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، نماینده استانداری، فرمانداران شهرستان های بندرگز، ترکمن، گمیشان و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمانهای ذیربط بوده است.

kordkuy11به گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه شورای برنامه ریزی استان گلستان که با حضور استاندار، معاونین، فرمانداران و مدیران دستگاهای استانی در ۱۷ خرداد در استانداری گلستان برگزار گردید یکی از مصوبات این جلسه، تهیه طرح جامع توریسم درمانی توسط کمیته ای متشکل از فرماندار و امام جمعه کردکوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، نماینده استانداری، فرمانداران شهرستان های بندرگز، ترکمن، گمیشان و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمانهای ذیربط بوده است.

 

مجتبی جمالی فرماندار کردکوی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ما گفت: محور تهیه طرح مذکور، استفاده از ظرفیت بالای منطقه ای و استانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) و فرصت های کم نظیر گردشگری ویژه سرمایه گذاری در کردکوی و سایر شهرستان های غرب گلستان بوده است.

 

وی افزود: انتظار می رود براساس این مصوبه با نگاه تحلیلی و فرامنطقه ای مطالعات و برنامه استراتژیکی تهیه گردد که موجب شکوفایی ظرفیت های توسعه منطقه غرب گلستان و استان فراهم گردد.

 

شایان ذکر است براساس گزارش مدیریت بیمارستان امیرالمومنین (ع) بیش از ۵۰۰ عمل جراحی قلب باز سالانه و ۱۸۰۰ مورد آنژیوپلاستی و ۹۰۰۰ مورد آنژیوگرافی طی دو سال اخیر صورت گرفته است.

 

این در حالی است که براساس گزارش ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در جلسه مذکور در ۴ گروه عوامل مرگ و میر، امراض قلبی و عروقی عامل بیش از ۶۳ درصد مرگ و میرها بوده است.

radkana43

بیمارستان قلب

آبشارهفت طبقه پارک جنگلی امام (ع) ،درازنوکردکوی 

13654268226

درازنو

اسکله بندرترکمن

اسکله بندرگز

جزیره آشوراده

ارسال نظر