تعاونی های برتر کردکوی تجلیل شدند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 277 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:00 ق.ظ، سه شنبه، 14 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

تعداد ۷ تن از مدیران تعاونی های فعال و برتر شهرستان کردکوی بمناسبت هفته تعاون تجلیل شدند.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ مهدی کریمی بمناسبت فرارسیدن هفته تعاون در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از 11 شهریور لغایت 17 شهریورماه بعنوان هفته تعاون نامگذاری شده که همه ساله از سوی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی برنامه های متنوعی در این هفته برگزار می شود.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه همه سالی طی این هفته از تعاونی های برتر و فعال شهرستان کردکوی تجلیل بعمل می آید، اظهار داشت: امروز هم مراسمی باحضور مدیران تعاونی های برتر و فعال شهرستان کردکوی در اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد که در این مراسم از 7 نفر از مدیران تعاونی های برتر شهرستان که در حوزه های مختلف فعالیت داشتند و بر اساس شاخص هایی که مدنظر ما بود نمرات عالی را کسب کردند تجلیل شد.

کریمی با بیان اینکه روز سه شنبه مراسم تجلیل از تعاونی ها و کارآفرینان برتر استان گلستان برگزار در سالن اجتماعات استانداری گلستان برگزار می شود، گفت: بشارتی مالک شرکت تعاونی میانکاله از شهرستان کردکوی نیز بعنوان کارآفرین برتر استان گلستان بعنوان نماینده کردکوی در این مراسم تجلیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: غبارروبی گلزار پاک و مطهر شهدا، دیدار با فرماندار، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، بازدید از تعاونی های فعال شهرستان و حضور پررنگ اعضای تعاونی ها در نماز جمعه جزو برنامه هایی است که در این هفته در شهرستان کردکوی برگزار خواهد شد.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان کردکوی ابراز کرد: همانطور که به واحدهای تولیدی بها داده می شود باید بر روی تعاونی های فعال و برتر شهرستان خود ارزش گذاری کنیم و توجه ویژه ای داشته باشیم تا بتوانند در پیشرفت و توسعه شهرستان نقش بسزایی داشته باشند.

تصاویری از مراسم تجلیل از تعاونی های برتر کردکوی:

انتهای پیام/

ارسال نظر