تعبیر فتنه عمیق ۸۸ به دعوای انتخاباتی اوج ساده‌انگاری است/ خورشید بدون گرما و نور برجام در حال غروب است/ امروز دشمن با استفاده از عناصر داخلی می‌خواهد فتنه جدیدی راه بیندازد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 104 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:46 ب.ظ، دوشنبه، 11 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: تعبیر فتنه عمیق هشت ماهه سال ۱۳۸۸ به دعوای انتخاباتی اوج ساده‌انگاری است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از فارس؛ شجاع نصرتی ظهر امروز در همایش نهضت روشنگری که در کانون فرهنگی بسیج شهرستان کردکوی برگزار شد، 9 دی را روز بصیرت ملت ایران دانست و اظهار کرد: بصیرت به معنای آن است که علاوه‌بر چشم سر، چشم دل انسان بیدار باشد و در محیط زندگی خود را با تحلیل، بررسی و کنکاش به مسائل بپردازند.

وی با بیان اینکه متأسفانه برخی امروز در لباس دوست ظاهر می‌شوند اما اقداماتی دارند که دشمن هم انجام نمی‌دهد، با اشاره به ویژگی‌های یک جامعه بابصیرت، تصریح کرد: جامعه بابصیرت دوستان و دشمنان خود را به‌درستی می‌شناسد.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه در جامعه بابصیرت مردم ضعف‌های خود را می‌شناسند و برای درمان آن تدبیر می‌کنند، بیان کرد: جامعه بابصیرت سرچشمه و منبع اصلی فتنه‌ها را می‌شناسد و می‌داند سرچشمه گل‌آلود کردن آب کجاست و در کوران حوادث تصمیم درست می‌گیرد.

نصرتی با بیان اینکه متأسفانه با گذشت هشت سال از جریان فتنه 88 هنوز برخی بدون آنکه عمق جریان فتنه را درک کنند فتنه 88 را تنها یک درگیری و نزاع سیاسی بین سه کاندیداها می‌دانند، یادآور شد: تعبیر فتنه عمیق هشت ماهه سال 1388 به دعوای انتخاباتی اوج ساده‌انگاری است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب توحیدی بود و بر مبنای آموزه‌های دین اسلام به پیروزی رسید، خاطرنشان کرد: مردم آگاه باشند و مسائل را اولویت‌بندی کنند تا در کوران فتنه دچار اشتباه نشوند.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه نینوا گلستان متذکر شد: ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جزیره ثبات و خانه امید آمریکایی‌ها بود چراکه همه چیز در اختیار آنها قرار داشت، از این رو با پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا فتنه خود را پیش از پیروزی انقلاب اسلامی آغاز کرد.

نصرتی با بیان اینکه دشمن پس از جنگ تحمیلی شیوه و روش مقابله با ایران را تغییر داد، خاطرنشان کرد: دشمن برای براندازی نظام تصمیم گرفت به سراغ براندازی نرم برود و تصمیم گرفتند از پتانسیل گروه‌ها و جناح‌های سیاسی و استعداد کشور بر علیه منافع ایران استفاده کنند و بین مردم و نظام، حکومت و رهبری بی‌اعتمادی ایجاد کنند که در فتنه 88 از این راهبرد استفاده کردند.

وی با بیان اینکه اسناد دقیق نشان می‌دهد که فتنه 88 حدود پنج سال قبل از سال 1388 برنامه‌ریزی شده بود، ابراز کرد: فتنه 88 یک فتنه عمیق و طراحی‌شده بود و هدف آن براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود نه یک دعوای سیاسی.

*سران فتنه آبروی نظام را بردند/ مسؤولانی که به فکر مسائل اقتصادی نیستند در برابر خون شهدا مسؤولند

 معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه سران فتنه آبروی نظام را بردند، اظهار کرد: وقتی مقام معظم رهبری با چشمان گریان در محضر امام زمان (عج) موضوع را تشریح کردند انتظار می‌رفت خطبه تاریخی معظم‌له فصل‌الخطاب می‌شد حال آنکه متأسفانه پس از خطبه سوزناک مقام معظم رهبری یکی از سران فتنه 20 بیانیه صادر کرد و مردم را به خیابان‌ها کشاند.

نصرتی با بیان اینکه مردم در 9 دی سال 1388 حماسه خلق کردند و تیر خلاص را به پیکر فتنه‌گران زدند، بیان کرد: دشمن امروز نیز با استفاده از عناصر داخلی می‌خواهند فتنه جدیدی را راه بیاندازد که ضروری است مردم بیدار و هوشیار باشند و فتنه جدید دشمن را اطلاع‌رسانی کنند.

وی با بیان اینکه متأسفانه طی سال‌های اخیر برخی مسؤولان حل مشکلات اقتصادی جامعه را در گرو رابطه با آمریکا می‌دانند، اذعان کرد: برخی مسؤولان می‌خواهند مشکل آب خوردن ایران را آمریکا حل کند که خنده‌آور است.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه خورشید برجام که بدون نور و گرما بود امروز در حال غروب است، تصریح کرد: متأسفانه بعد از مذاکرات هسته‌ای و برجام 19 هزار سانتریفیوژ فعال به 5 هزار و 60 سانتریفیوژ کاهش یافت، قلب راکتور بتون تزریق شد و قطعنامه‌هایی که مدعی هستند لغو کردند در یک قطعنامه تجمیع شده است.

نصرتی تأکید کرد: باید روی پای خود بایستیم و فریب دشمن را نخوریم، برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش و در عرصه فرهنگی با ابتذال مبارزه کنیم.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، یادآور شد: برخی عناصر مزدور برای راه‌اندازی اغتشاش در کشور استخدام شدند که باید با درایت، بصیرت، مدیریت عالی و ولایتمداری فتنه اخیر را در نطفه خفه کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه نینوا گلستان با اشاره به پاره کردن بنر سردار سلیمانی توسط اغتشاش‌گران، گفت: امروز که جهان کار سردار سلیمانی را درک کرده است با پاره کردن بنر وی اتفاقی نمی‌افتد.

نصرتی یادآور شد: 6 میلیون یهودی در آمریکا هستند که عرصه رسانه‌ای دنیا را در اختیار دارند و با بوق وکرنا سعی می‌کنند ما را فریب دهند.

وی با بیان اینکه مسؤولانی که به فکر مسائل اقتصادی نیستند بدانند در برابر خون شهدا مسؤولند، تصریح کرد: وظیفه ما در برابر اغتشاشات اطلاع‌رسانی، آگاهی‌بخشی، بیداری و هوشیاری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر