شصت و یکمین جایگاه سوخت CNG استان گلستان در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 547 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:46 ب.ظ، سه شنبه، 15 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

امیر بنی کریمی گفت: برنامه ریزی کردیم که بتوانیم برای این شهرستان های گرگان و گنبد مجوزهای لازم را برای احداث هر کدام دو باب جایگاه را اخذ کنیم که با راه اندازی این دو جایگاه در این دو شهرستان عرضه CNG را روان تر از وضعیت فعلی داشته باشیم.

IMG_0266به گزارش رادکانا، امیر بنی کریمی مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گلستان در حاشیه افتتاح پنجمین جایگاه سوخت CNG شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جایگاهی که امروز افتتاح گردید پنجمین جایگاه شهرستان کردکوی با ظرفیت 1000 مترمکعب بر ساعت با دو دیسپنسر و چهار نازل می باشد.

وی ادامه داد: ظرفیت عرضه برای خودروها در این جایگاه در حدود 1000 خودرو در روز می باشد.

تعداد 61 جایگاه سوخت CNG در گلستان مشغول عرضه سوخت می باشند

بنی کریمی با اشاره به افتتاح این جایگاه تعداد جایگاه های استان را 61 جایگاه دانست و افزود: ارزش ظرفیت آن به میزان 67 هزار متر مکعب بر ساعت رسید.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گلستان میزان توزیع روزانه CNG در سطح استان را بین 580 هزار تا 600 هزار مترمکعب دانست و اظهار داشت: که 3 درصد مصرف  CNG کشور هم مربوط به استان گلستان می باشد که از این نظر وضعیت بسیار خوبی را در استان از بابت عرضه CNG داریم.

راه اندازی یک باب جایگاه CNG در خان ببین در دهه فجر و دو باب جایگاه در گالیکش و مراوه تپه در نیمه اول سال 93

امیر بنی کریمی از راه اندازی یک باب جایگاه سوخت CNG در روزهای آینده از ایام الله دهه فجر در شهر خان ببین خبر داد و افزود: تعداد دو باب جایگاه دیگر مربوط به سهمیه استان باقی مانده که ان شاالله در نیمه اول سال 93 در شهر گالیکش و مراوه تپه راه اندازی خواهیم کرد.

وی وضعیت عرصه CNG در همه شهرهای استان به استثنای گرگان و گنبد را دارای وضعیت نسبتا مطلوبی ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی کردیم که بتوانیم برای این دو شهرستان مجوزهای لازم را برای احداث هر کدام دو باب جایگاه را اخذ کنیم که با راه اندازی این دو جایگاه در این دو شهرستان عرضه CNG را روان تر از وضعیت فعلی داشته باشیم.

فعالیت 59 جایگاه عرضه نفت و گاز در گلستان

بنی کریمی تعداد جایگاه های عرضه نفت و گاز در استان را 59 باب دانست و گفت: دو باب جایگاه عرضه فراورده های مایع که بحث بنزین و نفت و گاز باشد در ایام دهه فجر در استان راه اندازی خواهیم کرد. اما آن چیزی که در استان گلستان بسیار قابل توجه است تعداد جایگاه های CNG بیشتر از جایگاه عرضه فراورده های نفتی و مایع است که این نشان از وضعیت بسیار خوب و مطلوب عرضه CNG و تعداد جایگاههای استان دارد.

لازم است که از همه عزیزان و مسئولین بخصوص با توجه به راه اندازی این جایگاه در شهرستان کردکوی تشکر داشته باشیم از فرماندار کردکوی، شهردار کردکوی، اعضای کارگروه CNG در استان و همچنین اعضای محترم شورای شهر و رئیس شرکت ملی پخش فراورده های نفتی از جمله واحد CNG پیگیری خیلی خوبی را برای راه اندازی این جایگاه و پیگیری راه اندازی جایگاههای دیگر استان و همچنین از نماینده خودمان در شرکت ملی پخش فراورده های نواحی کردکوی که زحمات بسیار زیادی را برای ایجاد پروژه های CNG مخصوصا این جایگاه داشته اند.

ارسال نظر