تعویض ایستگاه تقلیل فشار روستای مهترکلاته
تعداد بازدید تعداد بازدید: 147 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:00 ق.ظ، چهارشنبه، 25 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیرعامل گاز گلستان گفت: با هدف تقویت فشار گاز مورد نیاز مشترکین، ایستگاه تقلیل فشار مهترکلاته شهرستان کردکوی تعویض شد.

به گزارش رادکانا؛ صفرعلی جمال لیوانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: با هدف تقویت گاز، ایستگاه تقلیل فشار روستای مهترکلاته شهرستان کردکوی تعویض شد تا نگرانی مردم منطقه در تأمین گاز مرتفع شود.

وی افزود: باتوجه به اینکه تعداد مشترکین گاز در کلیه شهرستانها افزایش یافته بنابراین نیاز بود ظرفیت ایستگاههای تقلیل فشار گاز که در مناطق مختلف نصب شده مورد بازنگری قرار گرفته و چنانچه نیاز به تعویض داشته باشد برنامه ریزی و اقدام شود.

مدیرعامل شرکت گاز گلستان تصریح کرد: این کار توسط واحدهای ذیربط بررسی شد و ایستگاههای موردنظر شناسایی و برخی از آنها در گذشته تعویض شده و تعدادی نیز در دست تعویض و برنامه ریزی می باشد تا انشاءالله خللی در تأمین مستمر گاز مشترکین به وجود نیاید.

جمال لیوانی اذعان داشت: درحال حاضر با تعویض ایستگاه روستای مهترکلاته شهرستان کردکوی ظرفیت آن دو برابر شده و از 10 به 20 هزارمتر مکعب بر ساعت افزایش یافت تا مردم شریف منطقه و صنایع مسیر مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه مذکور ترکیبی بوده و درحال حاضر منفک شده و بصورت جداگانه یک ایستگاه سی جی اس با ظرفیت 20 هزار و یک ایستگاه تی بی اس با ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت نصب شد تا قابلیت ایستگاه افزایش یابد.

مدیرعامل گاز گلستان در خاتمه اظهار داشت: در مجموع بابت اجرا و خرید ایستگاه، تجهیزات و کالاهای مورد نیاز افزون بر 3 میلیارد ریال هزینه شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر