تفکر و اندیشه شهیدان رجائی و باهنر مورد حمایت امام (ره) و مردم بوده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 821 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:53 ب.ظ، پنج شنبه، 9 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

در مراسم هشتم شهریور که یادآور روزهای تلخ دولت و به شهادت رسیدن دو یار امام، شهیدان رجائی و باهنر می باشد مراسمی بر همین منظور در مسجد جامع شهرستان کردکوی با حضور مدیرکل ارشاد اسلامی و مسئولان، مدیران و کارکنان ادارات و دستگاههای دولتی و مردم نمازگزار برگزار شد. در این مراسم منتظری مدیرکل […]

در مراسم هشتم شهریور که یادآور روزهای تلخ دولت و به شهادت رسیدن دو یار امام، شهیدان رجائی و باهنر می باشد مراسمی بر همین منظور در مسجد جامع شهرستان کردکوی با حضور مدیرکل ارشاد اسلامی و مسئولان، مدیران و کارکنان ادارات و دستگاههای دولتی و مردم نمازگزار برگزار شد.

در این مراسم منتظری مدیرکل اداره ارشاد تفکر و اندیشه شهیدان رجائی و باهنر که مورد مقبول امام و مردم بود را از محاسنات دینی این دو بزرگوار بیان کرد و افزود:

شهیدان رجائی و باهنر دو مکمل همدیگر بودند که خداوند بال پرواز را برای هر دو گشوده بود.

مدیرکل ارشاد اسلامی در جمع دولتمردان افزود: شهید باهنر در شکل گیری دینی برای جوانان و کتب دینی و بینش اسلامی زحمات زیادی کشیدند.

 وی جمع شدن در این ایام را تقدیر و تشکر از دولتمردان دانست و افزود: در این ایام باید از دولتمردان تقدیر کنیم که غبار محرومیت را از سیمای مردم زدودند و این از خدمات ارزنده دولتمردان بوده است.

منتظری کار سازندگی را در هر سویی از کشور را نشانه ی کارآمدی دولت دانست و افزود: در هر نقطه از کشور ما پا می گذاریم فعالیت سازندگی عمرانی، فرهنگی و … می بینیم که از زحمات و فعالیت گسترده و کارآمدی این دولت برای مردم است.

مدیرکل ارشاد در بحث حوزه های فرهنگی، سیاسی و عمرانی به این نکته اشاره کرد: این دولت توانست در این 8 سال کشور را رشد و توسعه داده و فعالیت فرهنگی را در کشور به حرکت درآورد.

وی در پایان شکوه و عظمت و بزرگی ایران را در جهان اینگونه ارزیابی کرد و گفت: در المپیک سیاسی و در همایش جنبش عدم تعهد تمامی کارشناسان اینگونه مطرح نمودند که در جهان هرگونه مسائل پدید می آید، آمریکا و در مقابل آن ایران است که نقش خود را ایفا می کند.

خبرگزاری رادکانا

ارسال نظر