تقدیر از مروجین استاندارد در مدرسه نمونه دولتی وحدت کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 7,894 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:47 ب.ظ، شنبه، 29 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

مراسم متمرکز تقدیر از مروجین استاندارد با حضور مهندس قلیچ لی مدیرکل استاندارد استان گلستان و همراهان، حسینی بخشدار شهرستان، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش، سید حجت الله میرکاظمی مسئول کانون شهید باهنر و مسئول سازمان دانش آموزی در جمع فرهنگیان و نفرات در مدرسه نمونه دولتی وحدت کردکوی برگزارشد.

شنبه 29/7/91 ساعت 10صبح درمدرسه راهنمایی دخترانه  نمونه دولتی وحدت کردکوی مراسم متمرکز تقدیر از مروجین استاندارد برگزارشد.

این مراسم با حضور مهندس قلیچ لی مدیرکل استاندارد استان گلستان وهمراهان ،حسینی بخشدار شهرستان ،بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش ،سید حجت الله میرکاظمی مسئول کانون شهید باهنر و مسئول سازمان دانش آموزی در جمع فرهنگیان و نفرات برتر مروجین استاندارد ودانش آموزان درمدرسه راهنمایی دخترانه  نمونه دولتی وحدت کردکوی برگزارشد.

مهندس قلیچ لی مدیرکل استاندارد استان گلستان ضمن تشکر از مدیر آموزشگاه بواسطه برگزاری این مراسم ازمقاله ای که یکی ازدانش آموزان تهیه کرده بود تشکر کرد و آن را یک مقاله جامع درخصوص استاندارد دانست .

ایشان اضافه کردند: استاندارد باید در همه زمینه ها صنعتی و غیر صنعتی و کشاورزی رعایت شود و حتی ما باید در رفتارهای اجتماعی و آموزشی خود هم تابع استاندارهای خاصی باشیم.

مهندس قلیچ لی از دانش آموزان خواست  نسبت به خانواده خود بعنوان یک مروج استاندارد عمل کنند و مانند همیاران پلیس نسبت به والدین مروج استاندارد باشند در جهت استفاده صحیح از لوازم و رعایت ایمنی خصوصا در زمینه استفاده از سیلندر های مورد مصرف در اتومبیل ها و موارد مشابه روزمره در اشاعه استاندارهای ملی و تذکر به والدین  بکوشند .

در این مراسم دانش آموزان با خواندن سرود دست جمعی، مقاله، دکلمه روز استاندارد را گرامی داشتند و سید حجت الله میرکاظمی مسئول کانون شهید باهنر با اجرای شاد در زمینه استاندارد بر رونق مراسم افزود .

مسئولین به 6 مدیر فعال در زمینه استاندارد و 6 داش آموز که طرح ها و مقاله ها و کارهای دستی خوب در این زمینه ارائه دادند لوح تقدیر و کارت بانک 500000 ریالی در جهت ترویج استاندارد اهداء کردند.

ارسال نظر