تقدیر از دانش آموزان مدرسه غیرانتفاعی حضرت ابوالفضل (ع) کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,696 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:21 ب.ظ، یکشنبه، 18 اسفند، سال 1392 نظرات ۷ نظر

موسسین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه حضرت ابوالفضل (ع) در اقدامی ارزشمند و تحسین برانگیز از دانش آموزانی که در سال تحصیلی ۹۲-۹۳ افتخار آفریدند با نصب پارچه تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

IMG_0105به گزارش خبرنگار رادکانا، موسسین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان کردکوی در اقدامی ارزشمند و تحسین برانگیز از دانش آموزانی که در سال تحصیلی 92-93 به هر طریقی برای این آموزشگاه افتخار آفریدند با نصب پارچه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

مطمئنا این اقدام بسیار خوب مدرسه پسرانه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان کردکوی می تواند تأثیرات شگرفی در روحیه دانش آموزان این مکان آموزشی داشته باشد.

در این اقدام پسندیده از دانش آموزانی که مقام های ورزشی، پرورشی، علمی، فرهنگی، هنری، قرآنی کسب کردند و همچنین دانش آموزان با اخلاق تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

به امید آنکه مدارس صاحب عنوان و معروف شهرستان هم بتوانند همانند این آموزشگاه در حوزه مسایل پرورشی و مذهبی فعالیت داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، برای دانش آموزان با اخلاق، نخبه و فعال مدرسه غیرانتفاعی پسرانه حضرت ابوالفضل (ع)، موفقیت، سربلندی و رسیدن به قله های افتخار و سرافرازی را آرزو می کند.

تصاویر ذیل گواهی اعمالشان می باشد:

IMG_0103IMG_0106IMG_0104IMG_0107IMG_0108IMG_0109IMG_0110IMG_0111IMG_0112IMG_0113IMG_0114IMG_0115IMG_0116IMG_0117

محمد می گوید:

سلام
عالیه
کار بسیار جابی هست

محمد می گوید:

سلام
عالیه
کار بسیار جالبی هست

يك مادر می گوید:

سلام
من یکی از مادران این شهر هستم سایت مدرسه -به اسم -مدرسه حضرت ابوالفضل کردکوی- هرروز نگاه می کنم مرحبا به مسئولین سایت رادکانا-چون این مدرسه مدرسه ای استانی است-وقتی آدم از سایتشان دیدن می کند متوجه می شود برعکس بعضی از مدارس غیر انتفاعی -صاحبانش دنبال ساخت برج اند این مدرسه عام المنفعه است.میگن تمام دانش آموزان زرنگ روستاها را رایگان تحت پوشش گرفتند.خدابه آنه خیر دهد.شنیدم برای سال بعد کلاس اول راهنمایی شان همین الان پر شد همه رفتند رزرو کرده اند.همه معلمهایشان فوق لیسانس-هوشمند-نماز مسجد -ورزش در سالن -آزمایشگاه و…هزار آفرین

يك مادر می گوید:

عالی است

محمد می گوید:

سلام
اگه از از طرف وزارت بازرسی داشته باشن به فکر برج نمی افتن اونا
ولی این مدرسه باید سرمشق همه بشه حتی وزارت
چنین مدرسه تو کشور انگشت شمارن

فاطمه می گوید:

شنیدم فعلیت شان را- خداقوتشان دهد.-کار خوب خوبه مخصوصا الان در این شرایط همه دنبال سودند. خلاصه یکی پیدا شد برای خدا کارکنه

علی حسین می گوید:

من یکی از شهروندان این شهرهستم
ان کارخیلی عالیست

ارسال نظر