تقدیر رادکانا از شهرداری، اداره برق و آب و فاضلاب روستایی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 658 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:43 ب.ظ، پنج شنبه، 27 تیر، سال 1392 نظرات یک نظر

شهرداری کردکوی(آتش نشانی، خدمات شهری و واحد موتوری)، اداره توزیع نیروی برق کردکوی و اداره آب و فاضلاب روستایی کردکوی از ابتدای ورود شهدای گمنام به شهر کردکوی در امر خدمات رسانی به این مکان نورانی از هیچ تلاشی مضایقه نکردند و خدمات بسیار زیادی را به این مکان معنوی ارائه کردند.

136024552710به گزارش خبرنگار رادکانا، مدتهاست شهرداری کردکوی (آتش نشانی، خدمات شهری و واحد موتوری)، اداره توزیع نیروی برق کردکوی و اداره آب و فاضلاب روستایی و ارگان های دیگر در امر خدمات رسانی به مزار 3 شهید گمنام کردکوی و آماده سازی این مکان نورانی و معنوی برای برگزاری هرچه باشکوه تر دعای پرفیض کمیل و همچنین آماده سازی این مکان برای مردم کردکوی که برای زیارت قبور مطهر شهدا به این مکان روانه می شوند از هیچ تلاشی مضایقه نکردند و تمام تلاش خود را برای بهسازی این مکان معنوی کردند.

از این رو پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از سوی خود و تمامی مردم ولایتمدار و شهیدپرور کردکوی از زحمات بی شاعبه این عزیزان که در راستای حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس در حد اعلا تلاش نموده اند تقدیر و تشکر کرده و سربلندی و سرافرازی را در تمامی مقاطع زندگی برای این عزیزان آرزو می کند.

جا دارد از اینجا به نیروی مقاومت بسیج سپاه کردکوی، هیئت رزمندگان کردکوی و بسیجیانی که بی ادعا در این راه قدم گذاشته و طی روزهای اخیر برای آماده سازی این مکان تلاش کردند تشکر کنیم.

ان شاالله امشب با حضور گرممان در مزار شهدای گمنام در دعای پرفیض کمیل شرکت نماییم و راه شهدای عزیز و سرفراز ایران اسلامی را روشن و زنده بداریم.

كردكويي می گوید:

واقعا دست همه آنهایی که زحمت کشیدند و باعث شدندمراسم پرفیض دعای کمیل در جوار شهدای گمنام هرچه باشکوهتر و آبرومندانه برگزار شود درد نکند اجر همه انها با خدای شهدا .واقعا مراسم زیبا و با شکوهی بود و مردم کردکوی و حومه شرمنده این شهدای گمنام در این شب عزیز نشد ند .

ارسال نظر