تقدیر فرماندار کردکوی از حضور حماسی و گسترده مردم شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 576 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:39 ق.ظ، پنج شنبه، 24 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی طی پیامی از حضور حماسی و دندان شکن و غرورآفرین مردم فهیم و ولایتمدار کردکوی در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

IMG_6432به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی طی پیامی از حضور حماسی و دندان شکن و غرورآفرین مردم فهیم و ولایتمدار کردکوی در راهپیمایی عظیم 22 بهمن قدردانی کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

خلق حماسه ای دیگر در 22 بهمن 1392 که برخاسته از عمق جان و نهایت عشق و علاقه این ملت به انقلاب اسلامی و آرمانهای امام راحل و فرامین مقام معظم رهبری است پاسخ کوبنده روشن و یأس آوری برای دشمنان بویژه استکبار جهانی و مایه امید و نشاط و طراوت در فضای میهن اسلامی و پشتوانه محکم و استوار برای برنامه های دولت تدبیر و امید خواهد بود.
مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان کردکوی نیز همچون ملت آگاه میهن اسلامی با حضور پر شور و با صلابت تر از گذشته در خلق این حماسه مهم و سرنوشت ساز نقش و سهم بسیار بزرگی داشتند. 
به پاس این نعمت عظمی در درگاه خالق یکتا سر به سجده شکر می گذاریم و در برابر عظمت و دلدادگی ملت فهیم ایران نسبت به اسلام، انقلاب، امام، شهدا و مقام معظم رهبری سر تعظیم فرود می آوریم.

رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی

اجرکم عندالله

ارسال نظر