تقدیر فرماندار کردکوی از پایگاه خبری تحلیلی رادکانا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,680 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:51 ب.ظ، سه شنبه، 28 خرداد، سال 1392 نظرات ۲ نظر

رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی از پایگاه خبری تحلیلی رادکانا بخاطر همکاری در برگزاری انتخابات و انعکاس شفاف و به موقع اخبار انتخابات شهرستان کردکوی در فضای مجازی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

managpic2به گزارش رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی از پایگاه خبری تحلیلی رادکانا بخاطر همکاری در برگزاری انتخابات و انعکاس شفاف و به موقع اخبار انتخابات شهرستان کردکوی در فضای مجازی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

با سلام و احترام

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، اکنون که با استعانت از خداوند متعال، یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با تلاش و جدیت همه دست اندرکاران در نهایت صحت سلامت و مطابق قانون و با حضور گسترده مردم شریف شهرستان برگزار گردید بر خود فرض می دانم از تلاش و همکاری صادقانه جنابعالی تقدیر و تشکر نمایم.

توفیقات روزافزون شما را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در اجرای منویات مقام معظم رهبری و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را از ایزد منان مسئلت می نمایم.

رمضانعلی الیاسی

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان کردکوی

signal می گوید:

با عرض سلام و ادب
بنده هم به مدیر توانا و لایق پایگاه خبری و تحلیلی رادکانا تبریک گفته و از خداوند منان آرزوی سربلندی و موفقیت روزافزون را برای شما و دوستانتان خواستارم.

حسینقلی می گوید:

شما هم ازاون تقدیر کنید و هی ادامه بدین و هی قربون صدقه همدیگه بشین تا کور شه هر کی نتونه ببینه .راستی بودجه شما از کجا تامین میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر