تقدیر و تشکر دبیر ششمین جشن زیر سایه خورشید استان گلستان از مردم استان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 829 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:22 ب.ظ، پنج شنبه، 28 شهریور، سال 1392 نظرات ۲ نظر

سید حسام بنی فاطمه دبیر جشنواره زیر سایه خورشید استان گلستان طی نامه ای از مردم شریف و ولایتمدار استان گلستان و تمامی دستگاههای اجرایی و خبری تقدیر و تشکر نمود.

SAM_4929

سزد که بر سر خورشید سایه اندازیم                                   کنون که سایه خورشید بر سر ماست

 

مردم شریف و ولایتمدار استان گلستان

سلام علیکم

با توکل به خداوند منان و حمد و سپاس از خدایی که هر چه داریم از صفت کریم و رحیم بودن پروردگار است و با توسل به ائمه اطهار (ع)، ولی نعمتان حضرت ثامن الحجج (ع) و شهدای گرانقدر بالاخص شهدای گمنام، وظیفه دارم به عنوان خادم ِخدام حرم رضوی از تک تک شما گرامیان تشکر نمایم.

شما مردم عاشق ولایت و دوستدار امامت که با حضور چشمگیر خود در جشن های مردمی زیر سایه خورشید در 6 شهرستان استان، مراتب ولایتمداری، مطیع و مرید اهل بیت (س) بودن و ارادت و دلدادگی به آستان ملک پاسبان امام رضا (ع) را به اثبات رساندید.

بی شک حضور هزاران عاشق دلداده گلستانی در ششمین جشن زیر سایه خورشید در اذهان مردم و تاریخ استان ماندگار خواهد بود.

جشن زیر سایه خورشید که امسال با شعار (( نقشه خوشبختی من در دستان شماست )) و با محوریت سبک زندگی رضوی برگزار شد، به خوبی نشان داد که مردم به دنبال یافتن مسیر خوشبختی از کلام اهل بیت (ع) هستند.

استقبال کم نظیر از غرفه ویزیت رایگان طب الرضا (ع) در شهرستان های استان، مباحث مفید امام جمعه اهل سنت گنبد در همایش امام رضا (ع) در کلام شیعه و سنی و حضور پر رنگ مردم حتی در بیمارستان و مراکز درمانی و تربیتی نشان از توجه به سبک زندگی رضوی داشت.

برخود فرض می دانم از تمام کسانی که با قدمها و قلمهایشان مجموعه شباب المومنین را در برگزاری این حرکت عظیم مردمی یاری کردند، سپاسگزاری نمایم.

در وهله اول از جوانان بی ریای مجمع شباب المومنین شهرستان کردکوی که خالصانه از همه چیز خود گذشتند و مادی و معنوی به عشق امام رضا (ع) در اجرای باشکوه جشن تلاش نمودند تشکر می نمایم و بابت تندی هایم حلالت می طلبم.

از حمایتهای بی دریغ مدیران و اعضای موسسه خدمات مشاوره ای جوانان و پژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی، دوستانی که در 5 سال گذشته یاریمان کردند و عزیزان بزرگواری که امسال با برنامه ریزی های خوبشان کمک شایانی به ما کردند تشکر می کنم.

کاروان خدام رضوی که 4 روز بی وقفه و استراحت، وقف مردم استان بودید خدا قوت می گویم.

از مسئولین بزرگوار استانی و دستگاههای اجرایی شهرستانهای گرگان، گنبد، مینودشت ، رامیان، آق قلا و کردکوی خاضعانه سپاسگزارم.

از خبرنگاران، عکاسان، فیلمبرداران و دوستان خوبم در واحد خبر و تولید سیما صمیمانه تشکر می کنم.

بی شک ثبت اخبار جشن توسط شما عزیزان به ثبت و ضبط آن در حافظه تاریخی مردم استان کمک می کند. اجرتان با صاحب دهه کرامت.

برادران و خواهران ایمانیم که به عنوان واحد های اجرایی تلاش نمودند(جانشینان ستاد، انتظامات، تبلیغات، تشریفات، توزیع بسته های متبرک، تدارکات و پشتیبانی، تیم کارگردانی، پژوهش، روابط عمومی، رایانه، رابط استان با خدام، محتوا و فرهنگی، مالی و مخابرات) ، جوانان مسجد جامع مینودشت، هئیت منتظران بقیه ا…(عج) شهرک بهزیستی گرگان، بچه های محله امام رضا (ع) گرگان، ستاد مردمی روستای نصرآباد و شهر سرخنکلاته، سادات بزرگوار هیئت حضرت علی اکبر(ع) زنگیان، کارشناسان محترم طب الرضا (ع)، قرارگاه فرهنگی عاشورائیان و کانونهای مساجد، هیئتی های مذهبی و شورای هیئت مذهبی و کانون مداحان و همه کسانیکه حتی به اندازه ذره ای در این دریای بیکران ایفای نقش نمودند، مراتب سپاس را از این قطره ناچیز پذیرا باشند. اگر بزرگواری از قلم افتاده، بزرگواری نموده و حقیر را عفو نماید.

زیر سایه خورشید جشنی من المهد الی اللمحدبود.

از اذان و اقامه در گوش نوزاد، تا حضور در مدارس و دانشگاهها و در نهایت حضور در مزار شهدا.

همه و همه الگوهای مناسب در حرکتهای فرهنگی است.

استان گلستان در این چند روز صحن معنوی حرم رضوی شد و ثابت کرد که:

دستم به روی سینه برای ارادات است                   این آستان قدس امام کرامت است

فرقی نمی کند ز کجا می دهی سلام               او می دهد جواب تو را ، اصل نیت است

ان شاءا… نیت های خالصانه مردم استان، جوابی شیرین از سوی امام رضا (ع) در پی دارد که منتج به برآورده شدن حاجات شرعیه و خوشبختی بیش از پیش مردم دوست داشتنی این مرز و بوم میگردد.

 

دبیر اجرایی مجمع شباب المومنین شهرستان کردکوی

خادمِ خدام حرم رضوی  سید حسام بنی فاطمه 28/6/92

 

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظرمطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=8215

هييت رضوي كردكوي می گوید:

ما هم از زحمات همه شما عزیزان در انجام این مراسم زیبا در سطح استان و همچنین نصب پرچم مقدس رضوی در گلزار شهدای گمنام کردکوی تقدیر و تشکر می کنیم امیدواریم در زیر سایه پرچم رضوی شهری متدین و ولایت مدار و دوستداران واقعی اهل بیت داشته باشیم و اجر همه شما عزیزان از طرف شاه خراسان علی ابن موسی الرضا داده شود …(هییت رضوی شهرستان کردکوی )

ارسال نظر