تقدیر و تشکر مدیریت پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از حضور پرشور مردم شهرستان کردکوی در انتخابات ۹۲
تعداد بازدید تعداد بازدید: 819 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:27 ب.ظ، شنبه، 25 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از مردم فهیم و ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران مخصوصا مردم شهرستان کردکوی و روستاهای تابعه که در راستای خلق حماسه بزرگ سیاسی (انتخابات خرداد ماه ۹۲) قدم بزرگی برداشتند که در واقع حضور پرشور مردم در انتخابات تایید آرمان‌های امام راحل، منویات مقام معظم رهبری و تایید نظام اسلامی است تقدیر و تشکر می کند.

IMG_0006به گزارش رادکانا، حضور کمیته اطلاع رسانی که متشکل شده از (روابط عمومی فرمانداری، پایگاه خبری تحلیلی رادکانا و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کردکوی) در جهت به تحقق رساندن منویات مقام عظمای ولایت و رهبری با حضور در تمامی عرصه های حماسه سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مشهود است.

این کمیته با تحلیل صحیح، دقیق و ارتباط با رسانه ها در جهت تنویر افکار عمومی و مطلع کردن عموم در جهت حیات طیبه نظام با رویکرد انتخابات بر درستی و صحت اهداف انتخابات صحه گذارده است.

کمیته اطلاع رسانی با مصاحبه ها، تهیه خبر، فیلم و ایجاد فضاهای رسانه ای و ارتباط دوجانبه مردم و مسئولین از یکسو و انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان از سوی دیگر تصریع در امر انتخابات نموده است.

حضور در اولین جلسات ستادی جهت انتخاب اعضای هیأت های نظارت، اجرایی و بازرسی تا اطلاع رسانی شرکت کنندگان در انتخابات و پس از تأیید صلاحیت ها و نامزد شدن اعضاء شوراها در جهت معرفی نامزدها تلاش بی شاعبه ای را در ایجاد شور و شعور انتخابات که خواسته مقام معظم رهبری بوده را صورت داده است.

بکارگیری تمام ظرفیت های شهرستان، سایت های خبری، وبلاگ ها، اعضاء روابط عمومی و نمایندگان رسانه ها  در این مجموعه چشمگیر بوده است و فرماندار با ابلاغ حکم اعضاء در قانونیت بخشیدن به این روند نقش اساسی را ایفا کرده اند.

کمیته اطلاع رسانی با حضور بموقع و تأثیر گزار در کلاسهای توجیهی در جهت تحلیل صحیح و درست از محتویات درسی در خبرها کوشیده است و در این راه با تنظیم اخبار و تصاویر و فیلم ها از طرفی ظرفیت و قابلیت شهرستان و از طرفی با توجیه و تنویر افکار در سمت و سوی انتخابات به رسالت خود در اطلاع رسانی جامعه عمل پوشانده است.

هویت بخشی، محتوی بخشی، جامع نگری، یک پارچه نگری و تولید محتوای مثبت از رویدادها که در این راه زحمات طاقت فرسا را طلب می کرده است از قابلیت های این مجموعه بوده است که انشاالله بحول و قوه الهی مرضی رضای حق و خوشحالی قلب آقا صاحب الزمان و عمل به رهنمودهای رهبری  که سعادت دنیا و عقبا است را بهمراه داشته باشد.

در پایان مدیریت پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از مردم فهیم و ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران مخصوصا مردم شهرستان کردکوی و روستاهای تابعه که در راستای خلق حماسه بزرگ سیاسی (انتخابات خرداد ماه 92) قدم بزرگی برداشتند که در واقع حضور پرشور مردم در انتخابات تایید آرمان‌های امام راحل، منویات مقام معظم رهبری و تایید نظام اسلامی است تقدیر و تشکر می کند.

ارسال نظر