تقویت روحیه دانش آموز محوری، دانش آموز باوری و دانش آموز یاوری با برگزاری انتخابات دانش آموزی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 356 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:15 ب.ظ، دوشنبه، 3 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون فرماندار کردکوی گفت: با برگزاری انتخابات دانش آموزی علاوه بر مشارکت دادن دانش آموزان در امور مدرسه، دانش آموز محوری، دانش آموز باوری و دانش آموز یاوری را نیز در بین این قشر تقویت خواهیم کرد.

dsc_3576به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، معاون فرماندار کردکوی صبح امروز دوشنبه در آیین انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان دخترانه شهید علی میاندره کردکوی گفت: نقش شوراهای دانش آموزی در پیشرفت مدارس غیرقابل انکار است.

حسین احمدی افزود: با برگزاری این انتخابات علاوه بر مشارکت دادن دانش آموزان در امور مدرسه، دانش آموز محوری، دانش آموز باوری و دانش آموز یاوری را نیز در بین این قشر تقویت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: مدرسه خانواده ای کوچک از اجتماع است و اگر از همان دوران مدرسه دانش آموزان را با ارتباط گیری و فعالیت های اجتماعی و جمعی آشنا کنیم می توانیم آنان را برای فعالیت در جامعه تربیت کنیم.

احمدی با بیان اینکه انتخابات دانش آموزی بسیار اثرگذار است خطاب به دانش آموزان، گفت: مطمئنا آینده بسیار روشنی در انتظار شما دانش آموزان با روحیه خوب خواهد بود.

معاون فرماندار کردکوی تأکید کرد: تمامی شما دانش آموزان نخبه هستید اما برای اینکه به نتیجه برسید نیازمند تلاش بسیار زیادی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر